BEATS Powerbeats3 modrá

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Praktické a odolné

Bezdrátová sluchátka BEATS Powerbeats3 v elegantním modrém provedení jsou navrženy tak, aby na vašich uších dokonale drželi a to při všech činnostech, při kterých jejich plánujete využít. Jsou sestaveny z jedné kabelové šňůrky, na koncích níž jsou samotné sluchátka se závěsnými háčky za uši. To zaručuje perfektní přichycení. Disponují vysokou odolností vůči vodě a potu, takže si je budete moci užívat i za nepříznivého počasí, či vysokého sportovního nasazení.

Kvalitní zvuk

Prostřednictvím akustické soustavy s dvěma budiči se do vašich uší dostane pouze kvalitní a čistý zvuk. Výšky budou čitelné a basy pevně usazeny. Koncovky do uší, které jsou ve čtyřech velikostech součástí balení zajistí, že poslech vaší oblíbené hudby bude ničím nerušené a zbaveny okolního hluku.

Maximální výdrž

Důležitou vlastností, která by bezdrátovým sluchátkům neměla chybět je skvělá výdrž baterie. Tu zajišťuje technologie Apple W1, zásluhou které vám budou sluchátka sloužit po dobu až 12 hodin. V případě vybytia stačí využít režim FastFuel, se kterým získáte za 5 minut nabíjení celou hodinu dalšího poslechu. Takto si vychutnáte opravdu kvalitní, čistý zvuk po celou dobu.

Ovládání rychle a snadno

Se sluchátky BEATS Powerbeats3 bude ovládání opravdu jednoduché a rychlé. Díky zabudovanému ovladači RemoteTalk, který mě v sobě integrovaný mikrofon si pohodlně vybavíte své telefonní hovory, nastavíte hlasitost poslouchané hudby, zda využijete možnosti inteligentní osobní asistentky Siri.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Značka Beats

Další vlastnosti

Značka: Beats

Ostatní

Kód produktu: MQ362ZM/A

Všechny parametry

Recenze BEATS Powerbeats3 modrá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k BEATS Powerbeats3 modrá