Beats Powerbeats Pro černá


NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: do uší,


Cena 5 090 Kč

Sleva 24% z původní cena: 6 699 Kč Zobraziť nápovědu

50,9 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Vypočítať splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Stylová Bluetooth sluchátka Beats Powerbeats Pro v černém provedení nabízejí silný, vyvážený zvuk s velkým dynamickým rozsahem a izolací hluku. Ke svému provozu nepotřebují jediný kabel, takže vás při jejich využívání nebude absolutně nic omezovat. Sluchátka vynikají ergonomickým provedením, pevnou konstrukcí, odolností vůči potu a vodě a jsou pohodlná i při delším nošení. Poskytují výdrž 9 hodin přehrávání, přičemž nabíjecí pouzdro jim dodá energii až na 24 hodin. S technologií Bluetooth můžete jednoduše a rychle streamovat oblíbené skladby z telefonu či tabletu. Na obou sluchátkách se nacházejí ovládací prvky pro regulování hlasitosti, přeskakování skladeb a vyřizování hovorů. S určitostí potěší podpora hlasového asistenta.

Bezdrátová sluchátka Apple Powerbeats Pro

Powerbeats Pro jsou bezdrátová sluchátka konstruovaná pro špičkové sportovce, takže vás nebudou žádné kabely při sportu omezovat. Díky nastavitelným háčkům a koncovkám do uší v několika velikostech budou sluchátka sedět jako ulitá, bez ohledu na to, jak náročný váš trénink je. Tato lehká sluchátka počítají s vrcholnými výkony, a tak jejich vylepšená odolnost vůči potu a vodě vám může pomoci podat co nejlepší sportovní výsledek. Sluchátka vydrží přehrávat hudbu až 9 hodin, takže vás muzika s dynamickým a vyváženým zvukem bude motivovat tak dlouho, jak budete potřebovat.

Skvělý zvuk

Powerbeats Pro díky propracované akustické soustavě produkují čistý vyvážený zvuk a vylepšený dynamický rozsah. Sluchátka jsou také navržena se zaměřením na ergonomické pohodlí, aby vám poskytla co nejlepší zážitek z poslechu.

Hrajte to na obě strany nebo na každou zvlášť

Každé sluchátko je vybaveno ovládacími prvky, takže si můžete vychutnat maximální kontrolu nad zvukem. Snímače automatického přehrávání/pozastavení poznají, když si sluchátka dáte do uší. Díky podpoře hlasového asistenta na nejrůznějších kompatibilních zařízeních se při tréninku nemusíte ničím rozptylovat.

Dostatek energie

Každé sluchátko vydrží přehrávat až 9 hodin, takže bez hudby určitě nezůstanete. Nabíjecí pouzdro dodá sluchátkům energii na více než 24 hodin. A pokud vám dojde šťáva, 5minutovým nabitím v režimu Fast Fuel dobijete baterii na 1,5 hodiny poslechu. Snímače automatického zapnutí/vypnutí pomáhají šetřit energii přepnutím do režimu spánku. Pokud je budete chtít znovu použít, jednoduše je vložte zpět do uší. Nyní můžete trávit méně starostí s nabíjením a více času věnovat tomu, co nabíjí vás.

Hlasový asistent

Ovládání s hlasovým asistentem je snazší než kdykoliv předtím. Jednoduše řekněte "Hey Siri" pro hlasem aktivovanou službu, aniž byste museli vytahovat váš iPhone. Díky sluchátkovému čipu Apple H1 poskytuje Powerbeats Pro rychlejší a stabilnější bezdrátové připojení k vašim zařízením.

Bezdrátové připojení, které funguje

Díky Bluetooth třídy 1 mají sluchátka delší dosah. Jejich připojení je stabilní, i když jste stále v pohybu. Každé sluchátko je k zařízení připojeno nezávisle, což přispívá k větší spolehlivosti a volnosti při poslechu hudby či telefonování. Hlasový akcelerometr a několik mikrofonů dokážou zaměřit váš hlas a odfiltrovat okolní hluk. Nastavení sluchátek je okamžité - stačí otevřít pouzdro a podržet ho u svého iPhone. Automaticky se pak připojí ik Apple Watch, iPadu a Macu.

Klíčové vlastnosti

  • Zcela bezdrátová, vysoce výkonná sluchátka
  • Až 9 hodin času na poslech (více než 24 hodin s pouzdrem)
  • Nastavitelné háčky na uši pro pohodlí a stabilitu
  • Zesílená konstrukce pro odolnost proti potu a vodě během náročných tréninků
  • Ovládací prvky hlasitosti a přeskakování skladeb na každém sluchátku, podpora hlasového asistenta a automatické přehrávání/pozastavení
  • Výkonný, vyvážený zvuk s dynamickým rozsahem a izolací hluku
  • Hlasová aktivace "Hej Siri" a vylepšená rychlost připojení prostřednictvím čipu pro sluchátka Apple H1
  • Sluchátka se připojují nezávisle přes Bluetooth třídy 1 pro rozšířený dosah
  • Při technologii Fast Fuel poskytuje 5minutové nabíjení 1,5 hodiny přehrávání, když je baterie vybitá
  • Zvýšený výkon telefonních hovorů a zpracování hovorů

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beats Powerbeats Pro černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno