Beats Pill+ černý


Wi-Fi: Ne, Bluetooth: Ano, USB port: Ano, Integr. čtečka karet: Ne, Frekvenční rozsah (Hz): 20-263 Hz, Airplay: Ne, NFC: Ne, Typ reproduktoru: 2 - pásmový, Počet reproduktorů: 1,

Barva


Cena 3 999 Kč

Sleva 23 % z ceny doporučené výrobcem: 5 190 Kč Zobrazit nápovědu

39,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylový bezdrátový reproduktor Beats Pill+ v černém provedení ve svém kompaktním těle ukrývá kvalitní a čistý zvuk. Dobíjecí baterie a technologie Bluetooth zajistí až 12 hodin nepřetržitého bezdrátového přehrávání. Reproduktor je vybaven multifunkčním tlačítkem "b" a dalšími tlačítky pro jednoduché ovládání hudby, přepínání skladeb a vyřizování hovorů. Díky funkci hlasitého odposlechu si vyřídíte vaše telefonní hovory pohodlně a hlavně srozumitelně. O špičkový zvuk se postará 2pásmový systém s crossoverem, který dodá hudbě dynamický rozsah a čistý zvuk. Díky dodávanému Lightning kabelu bude reproduktor nabitý již za 3 hodiny. LED kontrolka signalizuje, kolik energie zařízení ještě zbývá. Prostřednictvím integrovaného USB konektoru budete moci nabíjet váš telefon nebo externí hudební zařízení.

Energie na celý den

Reproduktor Beats Pill+ nabízí životnost baterie až 12 hodin, aby vydržel přehrávat i během delší cesty. Kabel Lightning umožní za 3 hodiny nabít váš reproduktor a prostřednictvím integrovaného USB konektoru můžete nabíjet i váš telefon nebo externí hudební zařízení. LED kontrolka spotřeby signalizuje, kolik energie vašemu zařízení ještě zbývá.

Jednoduché ovládání

Jednoduché ovládání pomocí multifunkčního tlačítka "b" umožní přehrávat hudbu, pozastavovat či přeskakovat skladby, jakož i ovládat telefonní hovory. Díky vylepšenému hlasitému odposlechu budou vaše hovory znít jasně a srozumitelně.

Skvělý zvuk

Beats Pill+ je vybaven stereo aktivním 2pásmovým systémem s crossoverem, který vytváří optimalizované zvukové pole pro dynamický rozsah a čistý zvuk při přehrávání různých žánrů. Systém basových a výškových reproduktorů využívá stejnou akustiku jako při profesionálních studiových reproduktorech.

Aplikace Beats Pill+

S aplikací Beats Pill+ získáte přístup k množství zajímavých funkcí. Připojením dalšího stejného reproduktoru si vychutnáte ještě plnější stereo zvuk.

Spárujte a přehrávejte

Prostřednictvím technologie Bluetooth můžete reproduktor spárovat se svým iPhone, MacBookem nebo jiným Bluetooth zařízením a přehrávat svou oblíbenou hudbu či videa s optimalizovaným zvukem. Nebo ho spárujte s Apple Watch pro maximální pohodlí.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ne
Bluetooth Ano
USB port Ano
Integr. čtečka karet Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 20-263 Hz
Airplay Ne
NFC Ne
Typ reproduktoru 2 - pásmový
Počet reproduktorů 1

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beats Pill+ černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno