Beats Fit Pro bezdrátová sluchátka bílá


Bezdrátová sluchátka, do uší, Barva bílá, Bluetooth, Výdrž baterie: 6 h, Výdrž baterie s pouzdrem: 24 h, Vestavěný mikrofon, Aktivní tlumení hluku, Certifikace IP4x, Ovládání hlasitosti, Rozhraní nabíjecího pouzdra: USB-C. Více info


Cena 4 290 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 43 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka do uší Beats Fit Pro v bílém provedení s potlačením šumu dobře a pohodlně sedí a jsou ideální pro celodenní aktivity.

Klíčové vlastnosti

 • Pružná křídla pevně drží a poskytují pohodlí a stabilitu po celý den

 • Jedinečná akustická platforma poskytuje bohatý a vyvážený zvuk

 • Prostorový zvuk vás vtáhne do světa hudby, filmů a her

 • Aktivní potlačení hluku (ANC) se dynamicky přizpůsobuje okolí a blokuje vnější hluk

 • Transparentní režim pro vnímání okolí

 • Vylepšený čip Apple H1 pro automatické přepínání mezi zařízeními, sdílení zvuku a funkci "Hey Siri"

 • Odolnost vůči potu a vodě (certifikát IPX4)

 • Až 6 hodin poslechu (24 hodin v kombinaci s nabíjecím pouzdrem)

 • Vysoce kvalitní výkon hovorů a interakce s hlasovým asistentem díky dvěma mikrofonům

 • Špičkové rozhraní Bluetooth Class 1 pro větší dosah a menší počet výpadků

 • iOS Find My pomůže najít ztracená sluchátka

 • Kompatibilní se systémem Android hned po vybalení (s aplikací Beats for Android získáte pokročilé funkce, jako je párování jedním dotykem, přizpůsobené ovládání a Fit Test)

 • Odpovídající kapesní nabíjecí pouzdro s nabíjením přes USB-C

Vytvořeno pro pohodlí

Sluchátka Beats Fit Pro mají pohodlná a bezpečně padnoucí křidélka, která se přizpůsobí vašemu uchu. Všestranná konstrukce křídel byla testována nejrůznějšími sportovci, takže se můžete spolehnout, že sluchátka zůstanou na svém místě i v náročných dnech. Díky větracím otvorům snižujícím tlak můžete sluchátka pohodlně nosit po celý den. Tři měkké silikonové náušníky usnadňují nalezení správné velikosti. Nastavení Fit Test pro Apple i Android pomáhá zajistit, aby sluchátka správně seděla, a tím se přizpůsobila akustickému utěsnění a optimálnímu výkonu. 

Zvuk, který vás pohltí

Sluchátka jsou vyrobena pro bohatý a vyvážený zvuk s vlastní akustickou platformou, která vás bude doprovázet při každodenních činnostech. Ve dvoukomorovém krytu je umístěn dvouprvkový membránový měnič, který zajišťuje čistý zvuk a vynikající stereofonní oddělení. Pokročilý digitální procesor pak optimalizuje hlasitost a čistotu zvuku a zároveň zajišťuje čisté potlačení šumu. Podporují také prostorový zvuk, abyste si mohli vychutnat hudbu nebo filmy. Dynamické sledování hlavy využívá gyroskopy a akcelerometry k úpravě zvuku podle toho, jak otáčíte hlavou, a poskytuje vám tak vícerozměrný zážitek. 

Naslouchejte tomu, co je pro vás důležité

Plně adaptivní aktivní potlačení šumu (ANC) využívá kalibraci zvuku v reálném čase k průběžné detekci nežádoucích vnějších zvuků a optimalizaci zvukového výkonu. Když chcete vnímat své okolí, jednoduše přepněte do transparentního režimu. Externí mikrofony snímají okolní zvuk, který se mísí s hudbou. Nyní si můžete kdykoli zvolit režim poslechu, který vám vyhovuje. 

Zahrnují Apple H1

Díky čipu Apple H1 jsou sluchátka připravena zvládnout jakoukoli každodenní situaci. Jediným dotykem je okamžitě spárujete se všemi zařízeními Apple. Při přepínání z iPhonu na Mac nebo iPad automatické přepínání přesměruje zvuk. Sdílení zvuku s dalším párem sluchátek Beats (nebo Apple AirPods) znamená, že můžete snadno sdílet svou oblíbenou hudbu se všemi přáteli. 

Energie na celý den

Sluchátka vydrží až 6 hodin poslechu a dalších 18 hodin díky kapesnímu nabíjecímu pouzdru. To znamená, že sluchátka vám poskytnou až 24 hodin kombinovaného přehrávání. S vypnutým ANC nebo transparentním režimem získáte až 7 hodin poslechu. Pokud je baterie téměř vybitá, umožní 5minutové rychlé nabíjení až 1 hodinu přehrávání. 

Hlasitě a jasně

Díky integrovanému akcelerometru a technologii Bluetooth Class 1 dokáží tato sluchátka s mikrofonem rozpoznat, kdy mluvíte, aby zněla co nejlépe. Dva mikrofony přesně určují váš hlas a digitální procesor eliminuje vnější hluk a vítr, takže hlas je čistý a zřetelný. 

Kompatibilní se systémem Android

Beats Fit Pro jsou sluchátka Bluetooth, která se snadno připojují k většině zařízení se systémem Android ihned po vybalení z krabice. S aplikací Beats for Android získáte pokročilé funkce, jako je párování jedním dotykem, přizpůsobené ovládání, úroveň nabití baterie, aktualizace firmwaru a Fit Test, který zajistí, že vám sluchátka dokonale padnou a poskytnou ten nejlepší možný zvuk.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní Bluetooth
Styl nošení do uší

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Beats Fit Pro bezdrátová sluchátka bílá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi