BAYBY BBS 3030, Elektrický steriliz. se

3 999 Kč ? Ušetříte 25 % 2 999 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 29,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elektrický sterilizátor Bayby BBS 3030 s praktickým stojanem uvnitř, sterilizuje 6 kojeneckých lahví všech typů včetně příslušenství najednou. Volitelný pracovní režim: Automaticky / Sterilizace / Vysoušení. Můžete si zvolit mezi režimem Automatické sterilizace a vysoušení nebo mezi režimem pouze sterilizační nebo mezi režimem jen Vysoušení. Digitální LCD displej LCD displej je ovládán mikročipem a podává vám informace o probíhajícím procesu. Zvukový signál upozorní na ukončení procesu a přístroj se pak automaticky vypne. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 25 %

Popis produktu

Bayby BBS 3030

Praktický a efektivní elektrický sterilizátor se sušičkou Bayby BBS 3030 zajišťuje maximální hygienu a efektivní likvidaci většiny známých bakterií během několika minut. S jeho pomocí můžete sterilizovat až 6 kojeneckých lahví všech typů včetně příslušenství najednou. Funkce pro vysoušení umožňuje odstranění zkondenzované vody ze sterilizovaných lahví a jejich příslušenství. Oceníte snadné použití. Praktický stojan uvnitř přístroje byl navržen tak, aby se pára dostala do všech zákoutí dudlíků a zkondenzovaná voda měla kudy odtéct. Do jeho horní části se díky připraveným otvorům i "háčkem" spolehlivě umístí dudlíky a další pomůcky nejrůznějších tvarů. Stojan je možné z přístroje zcela vyjmout a samostatně použít jako odkapávač či držák.

Tři režimy

Při používání digitálního parního sterilizátoru se sušičkou Bayby BBS 3030 si můžete zvolit jeden ze tří režimů - automatickou sterilizaci a vysoušení (s možností nastavit tři délky vysoušení) nebo režim obyčejná sterilizace, a do třetice naopak pouze vysoušení. Ovládání je velmi intuitivní, každá funkce má své tlačítko a o zvoleném procesu vás informuje digitální LCD displej, který je ovládán mikročipem a podává vám informace o probíhajícím procesu.

Bezpečnost

Zvukový signál vás upozorní na ukončení procesu a přístroj se pak automaticky vypne. Stejně vás přístroj informuje o nedostatku vody, pokud jste nenalili předepsaných 120 ml. Sterilizační proces trvá cca 11 minut, při menším množství vody, kdy se voda vyvaří dříve, vám dá přístroj zvukovým signálem na vědomí, že sterilizační proces nebyl dostatečný - LCD displej zčervená, objeví se ikonka nedostatku vody a sterilizace se přeruší. Všechny části digitálního parního sterilizátoru se sušičkou Bayby BBS 3030, až na topnou nerezovou desku, jsou vyrobeny z kvalitního plastu neobsahujícího Bisfenol A.

 

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Bayby

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 27,4 cm
Hmotnost: 2587 g
Výška: 40,5 cm
Hloubka: 27,6 cm

Další parametry

Typ zařízení: Elektrické

Ostatní

Kód produktu: 41005000

Recenze BAYBY BBS 3030, Elektrický steriliz. se

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k BAYBY BBS 3030, Elektrický steriliz. se