Bayby BBH 8000 zvlhčovač vzduchu

999 Kč

Nákupem získáte 9,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu Bayby BBH 8000 pracuje na principu vysokofrekvenčního ultrazvukového oscilátoru 2,4Mhz. Objem nádržky na vodu 3,7l. Doba provozu až 12h. Přístroj je hodný pro místnosti do 25m2. Oceníte nízkou hlučnost jen 35 dB, což umožńuje nerušený spánek vašeho dítěte. Produkuje studenou páru a tedy neovlivní teplotu v dané místnosti. Má jednoduchou obsluhu a ovládání. Svým originálním provedením ve tvaru slona působí mimořádně efektně. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Ultrazvukový zvlhčovač vzduchu

Zvlhčovač vzduchu Bayby BBH 8000 je roztomilý sloník a navíc umí vypouštět páru chobotem a postará se tak o příjemný vzduch v dětských pokojích. Byl navržen tak, aby byl dobrým pomocníkem, ale i sympatickým kamarádem dětí. Příkon: 35 W.

Další vlastnosti

Velký zásobník na vodu 3,7 litru zaručuje dobu provozu až 12 hodin na jedno naplnění. Disponuje nastavitelnou regulací zvlhčovacího výkonu a funguje na principu vysokofrekvenčního oscilátoru 1,65 - 1,75 MHz. Díky této technologii produkuje studenou páru a neovlivňuje teplotu v místnosti. Se zvlhčujícím výkonem 300 ml / h je vhodný pro použití v místnostech s velikostí do 25 m2. Jeho velmi tichý provoz (35 dB) umožňuje nerušený spánek našich nejmenších. Rodiče uvítají také funkci rozsvícení LED kontrolky v okamžiku nedostatku vody v nádržce a automatické vypnutí zvlhčovače. Další výhodou je fakt, že nejsou potřeba žádné filtry.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ zvlhčovače Ultrazvukový
  • Objem vodního zásobníku 3700 ml
  • Ionizátor Ne
  • Čištění vzduchu Ne

Další vlastnosti

Značka: Bayby
Typ zvlhčovače: Ultrazvukový
Objem vodního zásobníku: 3700 ml

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: bílá
Šířka: 25 cm
Hmotnost: 1210 g
Výška: 28 cm
Hloubka: 25,3 cm

Funkce

Vlkoměr: Ne
Ionizátor: Ne
Čištění vzduchu: Ne

Ostatní

Kód produktu: 41005284

Všechny parametry

Recenze Bayby BBH 8000 zvlhčovač vzduchu

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bayby BBH 8000 zvlhčovač vzduchu