Baseus Star Sky 2in1 3xUSB bezdrátová nabíječka, černá

  • Výprodej

Bezdrátová nabíječka, Výkon nabíječky: 10 W, Maximální výstupní proud: 3,4 A, Typ rychlonabíjení: Quick Charge, V balení: nabíječka pro kablové a bezdrátové nabíjení. Více info


Cena 1 299 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 13 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Baseus Star Sky 2in1 je univerzální bezdrátová nabíječka umožňující nabíjení všech chytrých telefonů s podporou standardu Qi. Výkon nabíječky je v případě Android zařízení maximálně 10 W a v případě Apple zařízení je výkon 7,5 W. Nabíječka dále disponuje třemi USB-A výstupy s maximálním výstupním napětím/proudem 5V/2,4A. Při obsazení všech portů je maximální výstupní proud 3,4 A. Napájení nabíječky probíhá prostřednictvím 9V DC vstupu. Celkově je možné nabíjet až 4 zařízení najednou. Maximální výkon nabíječky je 25 W. Elegantní černé provedení s precizním zpracování zajistí dlouhou životnost a zároveň nabíječka ozdobí váš pracovní stůl.

Univerzální nabíječka s elegantním designem

Univerzální bezdrátová nabíječka Baseus Star Sky 2in1 vám umožní nabíjet bezdrátově váš telefon s podporou standardu Qi. Maximální výkon bezdrátového nabíjení je 10 W. V případě Apple zařízení je maximální výkon 7 W. Nabíječka je schopna pracovat i s výkonem 5 W. Bezdrátové nabíjení zajišťuje velká cívka, díky které nebude docházet k přehřívání telefonu. Povrch nabíječky je navíc opatřený silikonem, takže bude telefon spolehlivě držet na svém místě. Bezdrátové nabíjení je funkční až do vzdálenosti 8 mm od povrchu nabíječky, takže je možné nabíjet telefony umístěné v běžných pouzdrech. Výhodou jsou také tři USB-A výstupy, které vám umožní nabíjet téměř jakékoliv zařízení s podporou nabíjení prostřednictvím USB. Maximální výstupní proud je pro každý port 2,4 A. V případě využívání všech portů je maximální výstupní proud 3,4 A. Celkově tak lze nabíjet až čtyři zařízení najednou. Napájení nabíječky je zajištěno prostřednictvím 9V DC konektoru.

Specifikace

  • Bezdrátové nabíjení: 5 W, 7 W a 10 W
  • Výstupy: 3x USB-A 5V/2,4A, v případě využití všech portů je maximální proud 3,4A
  • Celkový maximální výkon: 25 W
  • Vstup: DC 9 V
  • Indikátor nabíjení s možností vypnutí
  • Automatická detekce cizích kovových předmětů

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní RF Wireless, USB
Max. výstupní proud 3.4 A

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Baseus Star Sky 2in1 3xUSB bezdrátová nabíječka, černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi