Bang & Olufsen Beosound 2 Alu

Bezdrátový reproduktor, Smart, Barva stříbrná, 1 × reproduktor, RMS výkon: 102 W, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Ethernet/LAN připojení, Výstup pro sluchátka, Certifikace nemá. Více info

Barva


Cena 69 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 700 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Výjimečný bezdrátový reproduktor Bang & Olufsen Beosound 2 ve stříbrném provedení s výkonem 102 W RMS, funkcí Beolink Multiroom, intuitivním ovládáním a všestranným streamováním.

Nejlepší funkční estetika

Vizuálně se Beosound 2 zrodil v představách předního dánského designéra Torstena Valeura, jednoho z tvůrců společnosti Bang & Olufsen. I v tomto případě se designér zaměřil zejména na všestranné využití reproduktoru, které se musí dokonale projevit a umocnit symbiózou jeho vnitřních a vnějších vlastností. Kompaktní tělo je vyrobeno z hliníku - materiálu, který se znovu objevuje a povyšuje. V této hladké a elegantní podobě působí nesmírně esteticky a nadčasově, ale zároveň umožňuje reprodukovanému zvuku dosáhnout podmanivé čistoty a přesnosti, která není narušena žádným zkreslením nebo disonancí.

Použitelné v celé domácnosti

Kde nejraději posloucháte hudbu - u ranní kávy v kuchyni, nebo spíše u večerní sklenky vína v obývacím pokoji? Tento reproduktor je připraven být všude tam, kde ho chcete mít. Díky kompaktním rozměrům a univerzálnímu designu se hodí do jakéhokoli prostředí - může vyniknout, nebo se dokonce stát zcela neviditelným, pokud si to budete přát. Díky funkci Beolink Multiroom navíc můžete Beosound 2 propojit až se 7 dalšími zařízeními v celé domácnosti a vytvořit tak jedinečný zvukový systém, který vás bude doprovázet na každém kroku, aniž byste museli cokoli měnit nebo zapínat.

Reproduktor, který vás vnímá

Reproduktor budete moci ovládat pomocí intuitivních ovládacích prvků na minimalistické hlavní jednotce, která díky speciálním senzorům rozpozná, z jaké strany se k reproduktoru blížíte. To znamená, že vám nikdy nedovolí posunout skladbu dopředu nebo dozadu "špatným" směrem. K dispozici je také čtveřice nastavitelných tlačítek pro oblíbené pokyny - spuštění oblíbeného rádia nebo playlistu nebylo nikdy jednodušší.

Připraven pro vaše preference

Prémiový reproduktor je připraven přizpůsobit se vašim zvyklostem a umožňuje streamovat hudbu prostřednictvím různých služeb včetně Apple AirPlay 2, Chromecast nebo klasického Bluetooth. Samozřejmě se spáruje s mobilním telefonem, takže můžete přijímat hovory, aniž byste museli přerušovat poslech hudby.

Klíčové vlastnosti

  • 102 W výkonu

  • Frekvenční rozsah: 33 Hz - 24 300 Hz

  • Bezdrátové připojení Wi-Fi/WLAN 802.11 b/g/n (2,4 GHz a 5 GHz), Bluetooth 4.1

  • Zesilovače: 1× 40 W třída D výšky, 2× 11 W středy, 2× 20 W třída D basy

  • Měniče: 1× ¾" výškový, 2x 2" středový, 1× 5 ¼"

  • Apple AirPlay 2, Google Cast, Bluetooth Audio Streaming, DLNA - DMR, Spotify Connect, Beolink Multiroom, Chromecast

  • Integrované hudební služby: Spotify, Deezer, TuneIn Internet Radio

  • Pokročilé zvukové funkce: technologie akustických čoček, tepelná ochrana, nastavení akustického umístění, adaptivní linearizace basů.

  • Přizpůsobitelný ekvalizér zvuku - k dispozici jsou předvolby, které lze plně přizpůsobit pomocí aplikace Bang & Olufsen.

  • Vstupy a výstupy: 1× síťové připojení, 1× Ethernet 10/100 Mbit/s, 1× 3,5mm mini jack line-in.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi Ano
Bluetooth Ano
USB port Ne
Integr. čtečka karet Ne
Frekvenční rozsah (Hz) 33-23400 Hz
Airplay Ano
RMS výkon 102 W
NFC Ne
Počet reproduktorů 1

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bang & Olufsen Beosound 2 Alu

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi