Bang & Olufsen Beoplay HX černá


Bezdrátová sluchátka, náhlavní, Barva černá, 3,5 mm, Výdrž baterie: 35 h, Vestavěný mikrofon, Aktivní tlumení hluku, Odnímatelný kabel, Frekvenční rozsah: 20-22000 Hz, Ovládání hlasitosti, Ovládání přehrávání. Více info

Barva


Cena 11 990 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 120 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Bezdrátová sluchátka přes uši Bang & Olufsen Beoplay HX v černém provedení vás zaujmou skvělým zvukem, pohodlným a elegantním designem a výdrží baterie až 35 hodin.

Bezproblémové připojení a až 35hodinové přehrávání

Tato sluchátka poskytují rychlé, silné a stabilní připojení prostřednictvím Bluetooth 5.1. Díky funkcím, jako je Microsoft Swift Pair, Google Fast Pair a Made for iPhone, je proces nastavení produktu pohodlný na zařízeních se systémem Android i Apple, což vede k lepší a mnohem plynulejší interakci. Optimalizace baterie umožňuje až 35 hodin přehrávání, což ze sluchátek HX dělá jednu z nejlepších možností na trhu.

Pohodlný a odolný design

Sluchátka Beoplay HX jsou navržena pro dlouhotrvající pohodlí a konstrukce hlavového mostu je optimalizována tak, aby optimálně seděla na široké škále velikostí hlavy. Výběr materiálu je vyvážený, zajišťuje odolnost a zároveň poskytuje pohodlí a měkkost vnitřních vrstev. Řemeslně zpracované látkové pouzdro usnadňuje přenášení a chrání sluchátka a jejich příslušenství na cestách.

Přesný a pohlcující zvuk

Sluchátka HX vyladěná špičkovými inženýry, nabízejí přesný a autentický zážitek z poslechu, díky sadě přizpůsobených 40mm měničů. Funkce digitálního adaptivního aktivního potlačení šumu využívá digitální algoritmy k účinnému potlačení nežádoucího šumu, aniž by došlo ke zhoršení kvality a pohlcení zvuku, zatímco řada mikrofonů určených pro hlasové hovory zajišťuje křišťálově čistý zvuk díky pokročilé technologii tvarování paprsku.

Elegantní a sofistikovaný vzhled 

Sluchátka Beoplay HX ztělesňují hodnoty, které Bang & Olufsen řídí již od roku 1925: navrhování zážitků zaměřených na člověka, které zůstávají věrné kráse zvuku a řemeslnému zpracování. Vývoj těchto sluchátek zahrnuje vše, na čem společnosti Bang & Olufsen záleží, a o co usiluje - od elegantního, minimalistického vzhledu sluchátek Beoplay HX, až po jejich precizní zvuk a intuitivní uživatelské ovládání.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 20-22000 Hz
NFC Ne
Rozhraní 3,5 mm
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Bang & Olufsen Beoplay HX černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi