Bafang BBS01-350 středový elektromotor

Nákupem získáte 154,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Se středovým elektromotorem Bafang BBS01-350 můžete proměnit své kolo na moderní, elektrický s pomocným pohonem uprostřed. Díky vysokému točivému momentu je vhodný pro mnoho druhů využití. Od náročných terénních cest až po klidné městské trasy. Středový elektromotor může být instalován prakticky na všech novějších kolech. Bafang BBS01-350 středový elektromotor s výkonem 350 W dosáhne s kolem maximální rychlost až 32 km/h. Motor je určen pro středové osy s rozměrem 68 - 72 mm. Součástí balení je ovladač rychlosti a displej. Baterie s nabíječkou se prodává zvlášť. Montáž a nastavení doporučujeme svěřit odbornému servisu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Popis

 

         Se středovým elektromotorem Bafang BBS01-250 můžete proměnit své kolo na moderní, elektrický dopravní prostředek s pomocným pohonem uprostřed. Díky vysokému točivému momentu je vhodný pro mnoho druhů využití. Od náročných terénních cest až po klidné městské trasy. Středový elektromotor může být instalován prakticky na všech novějších kolech.

         Bafang BBS01-250 středový elektromotor s výkonem 250 W dosáhnete s kolem maximální rychlost až 25 km/h. Motor je určen pro středové osy s rozměrem 68 - 72 mm. Součástí balení je ovladač rychlosti a displej. Baterie s nabíječkou se prodává zvlášť. Montáž a nastavení doporučujeme svěřit odbornému servisu.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Bafang

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 42 cm
Hmotnost: 6000 g
Výška: 13 cm
Hloubka: 15 cm

Obsah balení

Obsah balení: montážní materiál

Ostatní

Kód produktu: 17274

Recenze Bafang BBS01-350 středový elektromotor

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Bafang BBS01-350 středový elektromotor