Babyliss ST495E 2v1 vystavený kus s plnou zárukou

Parní žehlička na vlasy BABYLISS ST495E dokonale narovná a zároveň hydratuje vlasy všech typů. O perfektní výsledek se postará diamantově-keramický žehlící povrch. Žehlička na vlasy má nádobku pro 10 minut stálého napařování. Nabízí ultra rychlé nahřátí - 230°C za 90 sekund. Regulovat teplotu je možné pomocí 5 pozici 150-230°C. Možnost využití rozčesávacího hřebene. Má ionizační generátor, LED displej a otočnou koncovku. Silikonové koncovky pro snadné vyrovnávání vlasům jsou odnímatelné. Destičky mají velikost 100 x 39 cm. Žehlička na vlasy je v černé barvě. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Parní žehlení

Moderní žehlička na vlasy BABYLISS ST495E využívá inovativní technologii žehlení vlasů a to parou. Voda v jiném skupenství hydratuje vlasy a navíc je i šetrně vyžehlí. Zaručuje dokonalý výsledek žehlení nebo kulmování. Vaše vlasy budou hebké a nezničené a zároveň dokonalé rovné nebo kudrnaté. Je jen na vás jaký účes si zvolíte. Výsledek bude ohromný.

Funkce Micro Steam

Tato inovativní funkce žehličky zajišťují lesklý a hydratovaný výsledek žehlení vlasů. Žehlička tvoří páru pomocí ultrazvuku. Pára přes mikroperforované desky postupuje do vlasů. Šetrně Vaše vlasy hydratuje bez chemikálií a jiných kosmetických přípravků. Jen s vodou.

Praktická žehlička na vlasy

Žehlička na vlasy BABYLISS ST495E má profesionální destičky o velikosti 100 x 39 mm. Jejich povrch je diamantově-keramický. Během žehlení neničí vaše vlasy. Poskytuje vysokou účinnost žehlení a zároveň ochranu vlasů. Ionizační generátor zabrání nežádoucímu elektrizování vlasů. Odnímatelné silikonové koncovky vám pomohou při jednoduchém narovnávání i kulmování.

Ovládání žehličky

LED displej žehličky zobrazí hodnotu teploty, jakou má momentálně žehlička. Poskytuje 5 možností nastavení teploty od 150°C po 230°C. Pyšní se ultrarychlým nahřátím a to za 90 sekund 230°C. Odolný kovový plášť prodlužuje životnost žehličky. Díky otočné koncovce je používání pohodlné. Žehlička na vlasy je dodávána s praktickým obalem na cestování.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Ionizátor Ano
  • Keramický povrch Ano

Další vlastnosti

Značka: Babyliss
Čas nahřátí: 1,5 min.
Keramický povrch: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 4 cm
Hmotnosť: 747 g
Výška: 6 cm
Hloubka: 37,3 cm

Funkce

Ionizátor: Ano
Možnost nastav. teploty: Ano
Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 5
Počet nastavení: 5

Ostatní

Kód produktu: 41006193

Všechny parametry

Recenze Babyliss ST495E 2v1

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Babyliss ST495E 2v1