Babyliss HSB100E

Revoluční žehlicí kartáč BABYLISS HSB100E je vhodná pro všechny typy vlasů. Její obdélníkový tvar zajistí efektivní rozložení vlasů po celé žehlící ploše. Keramický povrch vaše vlasy ochrání a nespálí. Díky ionizaci elektrizování vlasů bude minulost. 126 hrotů dokonale vyrovná a zároveň učeše všechny typy vlasů. Otočný kabel při úpravě vlasů nebude překážkou. Má možnost nastavení 3 úrovní teplot, na které vás upozorní LED dioda. Vyžehlete si vaše vlasy a zároveň i vytvořte dokonalý účes. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 22 %

Popis produktu

BabyLiss HSB100E

Žehlicí kartáč BaByliss HSB100E obdélníkového tvaru o velikosti 60cm2, je určena pro všechny typy vlasů. Tajemstvím keramického povrchu je, že nadzvedne vlasy u kořínků a jemným teplem rovnoměrně narovná každý pramínek aniž by vlasy ztratily na objemu nebo se spálili. Bez rizika zauzlení vlasů dosáhnete rovné, zdravé a lesklé vlasy, snadno upravitelné a s nádherným objemem.

Liss Brush 3D

Babyliss HSB100E nahradí klasický fén a hřeben a výsledkem budou krásně zářivé a uhlazené vlasy. Ideální pro všechny typy a délky vlasů, zkrotí i nepoddajné kadeře a vyrovná jejich jediným ťahom.126 kvalitních 3D hrotů jemně a rovnoměrně vyrovnává vlasy bez rizika jejich poškození (34 pevných štětin, 50 silikonových štětin, 42 keramických štětin). Narovnávání vlasů je nyní stejně snadné jako česání!

 

Ionizace

Žehlicí kartáč je obohacena o jedinečnou funkci ionizace, která účinně eliminuje statickou elektřinu. Díky tomu se již nemusíte obávat nepěkně zeelektrizovanou vlasů a jejich nedostatečné úpravy. Kromě toho funkce ionizace zajišťuje vašim vlasům oslnivý lesk a zdravý vzhled.

Další vlastnosti

Součástí kartáče jsou i 3 LED indikátory, které se nachází na ergonomické rukojeti - signalizují aktuální stav. Nechybí ani možnost nastavit si některou z teplot: 180 ° C, 190 ° C, 200 ° C. Dlouhý otočný kabel, díky kterému bude žehlení vlasů mnohem pohodlnější.

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Ionizátor Ano

Další vlastnosti

Značka: Babyliss
Štětiny: Pevné

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: růžová
Šířka: 10 cm
Hmotnost: 691 g
Výška: 13,8 cm
Hloubka: 6 cm

Funkce

Ionizátor: Ano

Ostatní

Kód produktu: 41005935

Všechny parametry

Recenze Babyliss HSB100E

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Babyliss HSB100E