Babyliss C903E Fashion Curl Secret

Automatická natáčecí kulma Babyliss C903 v růžové barvě, promění vaše rovné vlasy na bohaté kadeře. Profesionální bezkartáčový digitální motor a keramický povrch automaticky natáčí, zahřívá a vytváří požadované kadeře. Dva teplotní stupně 185 °C a 205 °C, okamžité nahřátí na 205 °C a časovač (12 sekund) poslouží pro rychlé a snadné formování loken. Světelná LED kontrolka a funkce automatické vypnutí pro bezpečné použití. Jednoduché použití i díky otočnému kabelu. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 18 %

Popis produktu

 

Bohatý účes

Toužíte po krásných kudrnách, které si dokážete vytvořit v pohodlí domova jednoduše a rychle? Pokud ano, je tu pro vás automatická natáčecí kulma Babyliss C903, která promění vaše rovné vlasy na divokou kudrnatou hřívu. Přeměna vašeho účesu bude rychle hotová, a vy se můžete vybrat na společenskou akci.

 

Rychlé a jednoduché

Spěcháte a potřebuje si upravit vlasy? Zapněte si kulmu Babyliss C903, a ta díky okamžitému nahřátí dosáhne až 205 °C. Pokud je tato teplota příliš vysoká, nastavte si teplotu na nižší stupeň 185 °C. Dokonalý efekt loken dosáhnete is pomocí časovače, který zajistí, aby byly prameny vlasů stejně ohřívaném po dobu 12 sekund.

Stylový pomocník

Automatická natáčecí kulma Babyliss C903 se stane oblíbeným pomocníkem, bez kterého se neobejdete. Navíc její atraktivní růžový vzhled vynikne v každé koupelně. Kulmy má otočný kabel, který nebude překážet.

 

Bezpečnost

LED kontrolka vás upozorní na nahřátí a optimální teplotu na kulmování. Jestliže po kulmování zapomenete kulmu vypnout, nemusíte se ničeho obávat. Automatické vypnutí kulmy zajistí vypnutí a vychladnutí kulmy.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Automatické vypnutí Ano
  • Keramický povrch Ano

Další vlastnosti

Značka: Babyliss
Možnost zavěšení: Ne
Keramický povrch: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: růžová
Šířka: 8 cm
Hmotnost: 746 g
Výška: 13,9 cm
Hloubka: 8 cm

Funkce

Automatické vypnutí: Ano
Počet teplot.nastavení: 2
Počet teplotních stupňů: 2

Ostatní

Kód produktu: 41005530

Všechny parametry

Recenze Babyliss C903E Fashion Curl Secret

Hodnocení zákazníků

100 % Ohodnotil 1 zákazník, který si produkt zakoupil.

Pro vložení Vašeho hodnocení se prosím přihlaste nebo registrujte.

PETR, 11.12.2018

výborný

  • 5

Příslušenství k Babyliss C903E Fashion Curl Secret