Babyliss Curl Secret Ionic C1200E

0 Přidej vlastní hodnocení (0)


Cena v prodejně:

2 989 Kč

Rezervace je zdarma

Doporučená cena výrobcem: 2 990 Kč
Na splátky s Home Credit spočítat

Cena v e-shopu:

2 989 Kč

Doprava zdarma

Doporučená cena výrobcem: 2 990 Kč
Na splátky s Home Credit spočítat

Na objednávku - termín upřesníme Kdy bude produkt v prodejně?

Příplatkové služby

Prodloužená záruka o 1 rok

Prodloužená záruka o 1 rok

Získejte jistotu bezplatnné opravy výrobku i po skončení zákonné záruky. Zobrazit více informací

Příplatkové služby

Pojištění náhodného poškození zboží

Pojištění náhodného poškození zboží

Získejte jistotu bezplatné opravy při náhodném poškození. Zobrazit více informací

Nákupem získáte 29,89 bodů na Věrnostní kartu Electro World

Babyliss C1200 kulma na lokny vykouzlí krásný vlnkovaný účes. Automaticky pracující systém si sám vtáhne pramen vlasů do keramické komory, která je vyhřívaná ze všech stran. Na výběr máte tři možnosti nastavení směru tvorby kadeří. Lokny si můžete zvolit levotočivé, pravotočivé, nebo nechte přístroj aby směry střídal a dosáhnout tak maximálně přirozeného vzhledu. Vhodná pro všechny typy vlasů. Je dokonce vybavena ionizátorem produkující záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu, vlasy zanechávají zdravé, hladké a lesklé. Vytvořit kadeře nebylo nikdy jednodušší a rychlejší. 1. Vložte pramínek vlasů do přístroje. Vlasy se automaticky navinout do keramické komory, která musí vždy směřovat k vlasům. 2. Několik sekund podržte rukojeť zavřenou dokud neuslyšíte 3 krátká pípnutí 3. Uvolněte rukojeť a obdivujte perfektně vytvarované vlny.

Zobrazit celý popis

Popis produktu

Babyliss C1200

S kulmou Babyliss C1200 si vytvoříte dokonalé vlny. Pramen vlasů je automaticky vtažen do keramické komory, která se zahřívá ze všech směrů a vlnu vytvoří během pár vteřin. Celý proces je 100% automatický s bezuhlíkovým digitálním motorem. Po uvolnění se objeví nádherná dokonale pevná vlna, aniž by bylo třeba vyvinout nějaké velké úsilí. Díky otočné šňůře se vám s ní bude snadno pracovat a výhodou je nepochybně také snadné čištění přiloženým nástrojem. O provozu budete informováni pomocí LED kontrolky. Automatické vypnutí vám navíc ušetří obavy.

Dokonalé vlny

Nahřívací komora jemně vytváří vlny. Podle potřeby si vyberte ze 2 teplot, konkrétně 210 nebo 230 ° C. Oceníte nastavení směru natáčení. Dejte svým vlnám pokaždé jiný směr a vyzkoušejte jejich různé varianty. Pomůže vám s tím trojí nastavení délky ohřevu (8, 10 a 12 sekund) a nahřátý kulma vás upozorní zvukovým signálem, že je připravena k použití. Tento model je vybaven unikátní funkcí ionizace. Díky ní se uchovává ve vlasech vlhkost a vaše vlasy budou dokonalé hladké a jemné a nebude na nich ani stopa po krepatění. Můžete se spolehnout na kvalitu.

Nahoru

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Babyliss

Energetické údaje

Příkon: 800 W

Funkce

Počet teplot.nastavení: 2

Ostatní

Kód produktu: 41005305

Nahoru

Recenze

Nahoru