Avacom Prisma PD-20 QC powerbanka 20 000 mAh, černá

Avacom Prisma PD-20 je výkonná powerbanka, která umožní nabíjet i notebooky, které se nabíjejí prostřednictvím USB-C konektoru. Samotnou powerbanku lze nabíjet prakticky jakýmkoliv adaptérem. Je možné ji nabíjet i některými adaptéry od notebooků s USB-C konektorem. Technologie Power Delivery zajistí rychlé nabití, které nebude trvat déle než 3 hodiny. Samozřejmostí je také Smart Chip, který rozezná připojené zařízení a přizpůsobí mu intenzitu nabíjení. Uvnitř pěkně zpracovaného těla se nachází Li-ion články s celkovou kapacitou 20 000 mAh. Portová výbava obsahuje 2x USB-A, 1x USB-C a 1x microUSB. Dále nechybí ani LED indikace stavu nabití. Barva černá. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nabije i notebook

Avacom Prisma PD-20 je opravdu univerzální záložní zdroj energie, kterým nabijete prakticky cokoliv. Powerbanka si poradí s nabitím chytrých telefonů, tabletů, další drobné elektroniky, která se nabíjí prostřednictvím USB a hlavně také zvládne nabíjet i notebooky, které se nabíjí prostřednictvím USB-C konektoru. Dobít powerbanku je také možné nejrůznějšími adaptéry od telefonů nebo tabletů. Také jsou podporovány některé adaptéry od notebooků s USB-C výstupy.

Power Delivery a Smart Chip

Aby dobíjení powerbanky netrvalo zbytečně dlouho, podporuje technologii Power Delivery. Tato technologie zajišťuje, že nabití nebude trvat déle než 3 hodiny, což je solidní výkon u takto velké kapacity. Avacom Prisma PD-20 obsahuje také Smart Chip, který dokáže rozpoznat připojené zařízení a přizpůsobit mu nabíjení, aby nedošlo k jeho poškození. 

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Kapacita baterie 20000 mAh
  • Max. výstupní proud 6,4 A
  • Výstupy USB-A, USB-C

Další vlastnosti

Značka: Avacom

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 180 mm
Výška: 80 mm
Hmotnost: 480 g
Hloubka: 20 mm

Baterie

Kapacita baterie: 20000 mAh

Funkce

Zabudované světlo: Ne

Energetické údaje

Max. výstupní proud: 6,4 A
Podpora rychlého nabíjení: Ne

Konektivita

Celkový počet výstupů: 3
Výstupy: USB-A, USB-C

Ostatní

Kód produktu: PWRB-200K-PD

Všechny parametry

Recenze Avacom Prisma PD-20 QC powerbanka 20 000 mAh, černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Avacom Prisma PD-20 QC powerbanka 20 000 mAh, černá