Autokamery

Autokamery neboli dashcam si získávají stále větší přízeň. A není se čemu divit. V případě nehody nebo jakýchkoliv nejasností při jízdě totiž poskytují naprosto zásadní a spolehlivý důkazní materiál. Pořiďte si také svou kameru do auta a získejte jistotu, že všechny důležité události zaznamenáte.

Kategorie produktů

Zobrazujeme 2 výsledky Použijte filtr pro zpřesnění požadavků.

TrueCam A7s GPS černá

Truecam A7s GPS Autokamera čierna

Výprodej

Autokamera, Rozlišení: 3,6 Mpx, Úhel záběru: 130", Max. rozlišení videa: 2304x1296 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2,7",…


3 290 Kč 2 998 Kč

TrueCam M7 GPS Dual

TrueCam M7 GPS Dual

Výprodej

Autokamera, Rozlišení: 2 Mpx, Úhel záběru: 150", Max. rozlišení videa: 1920x1080 px, Snímková frekvence videa: 30 sn/s, Úhlopříčka: 2",…


3 188 Kč 2 998 Kč

O kategorii

Autokamery: Dashcam přináší i užitečné vychytávky

Asi každý se při řízení setkal s neukázněným řidičem, který způsobil menší či větší dopravní přestupek. S šikovným pomocníkem v podobě autokamery si do auta pořídíte spolehlivý nástroj, jak na takové výlupky vyzrajete. Kamery do auta navíc nabízí i řadu užitečných vychytávek, které zvýší bezpečnost jízdy.

Jaké bezpečnostní systémy autokamery nabízí:

  • Varování při opuštění jízdního pruhu – šikovná věc pro všechny řidiče. Autokamera vyhodnotí, kdy se blížíte příliš těsně ke krajnici a upozorní vás, abyste se ve svém jízdním pruhu srovnali. 
  • Upozornění na radary – všichni se snažíme dodržovat maximální povolenou rychlost. S kamerou do auta získáte další chytrý prvek, který vás na nutnost snížit rychlost včas upozorní. 
  • Výstraha před nárazem – autokamera dokáže vyhodnotit situaci, kdy auto před vámi prudce zabrzdí. Vydá varovný signál a zabrání, abyste do auta před sebou narazili. 

Podle čeho vybírat autokameru:

  • Noční vidění – na kameru byste se měli v pohodě spolehnout jak ve dne, tak i v noci. Díky funkci nočního vidění získáte spolehlivé záznamy i ve tmě nebo velmi slabém osvětlení. 
  • Záznam zvuku – někdy se hodí mít zaznamenaný nejen obraz, ale také zvuk. Hodí se vědět, jestli při vypjaté situaci někdo troubil nebo ne. Případně vám autokamera pomůže zaznamenat případně agresora, který by vás z jakéhokoli důvodu slovně napadal. 
  • G-Senzor – šikovná vychytávka, která dokáže detekovat a zaznamenat nárazy. Pozná, když prudce zabrzdíte, nebo do vás někdo narazí. Zároveň záznam také uzamkne, abyste ho omylem nesmazali. Záznam se spustí, i když do vás někdo třeba ťukne při couvání na parkovišti.
  • Funkce GPS – dokáže zaznamenat trasu jízdy a také vaši rychlost. Pozná, když se dáte do pohybu a spustí nahrávání.