Autel Evo Nano+ Standard Orange


Dron, GPS, Výdrž baterie: 28 min., Slot pro paměťovou kartu, Přední fotoaparát, Hmotnost: 249 g, Smart, Přenos obrazu. Více info


Cena 14 999 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 150 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Dron Autel Evo Nano+ Standard Orange je vybaven 1/1,28" (0,8") snímačem CMOS, který je schopen pořizovat fotografie s rozlišením až 50 Mpx a videa ve 4K. Sestava barevných filtrů RYYB senzoru s clonou f/1.9 nabízí vynikající možnost redukce šumu. Snadno tak pořídíte kvalitní snímky i za zhoršených světelných podmínek. Za pomoci systému automatického ostření PDAF + CDAF můžete sledovat i velmi rychle se pohybující objekty s neuvěřitelnou přesností.

Velké malé Nano+

Dron Autel Evo Nano+ váží méně než 250 gramů, což je zhruba stejně jako jeden pomeranč. Díky své hmotnosti a rozměrům se bez problémů vejde například do postranní kapsy vašeho batohu nebo do dlaně. Nebojte se tedy společně vyrazit na cesty.

Sledování objektu s Dynamic Track 2.1

Řekněte svému dronu, aby automaticky sledoval určitou osobu, zvíře nebo dopravní prostředek. Vy se budete moci věnovat jiným aktivitám a Nano se zatím postará o super záznam.

Filmové záběry jedním dotykem

Dechberoucí profesionální záběry pořídíte pouze jedním kliknutím pomocí automatických režimů. V aplikaci Autel Sky si pak můžete vaše video vyšperkovat například hudbou. Ať už jste začátečníci nebo zkušení piloti, stoprocentně si rádi užijte ty nejlepší záběry. Vybírat můžete například z režimů Flick, Rocket, Fade away nebo Orbit.

Skvělá videa snadno a rychle

V aplikaci Autel Sky si vyberete ze spousty šablon. Ty můžete aplikovat na pořízené záznamy a vytvořit tak naprosto senzační video. Aplikace pomáhá s co nejrychlejší editací, takže výsledné video můžete sdílet během pár minut.

Sdílejte výsledek během pár vteřin

Skončili jste s natáčením a rádi byste se záznamem pochlubili svým přátelům? Potom stačí jen váš chytrý telefon umístit co nejblíže k Evo Nano+. S pomocí aplikace Autel Sky a rychlým přenosem 160 Mbps budete mít videa a fotky během chvilky přímo ve svém mobilu.

SonarSound - jedno velké ucho

Pomocí vestavěného mikrofonu zvládne dálkový ovladač hlasové nahrávky společně se záznamem okolních zvuků, zatímco se váš dron vznáší desítky nebo dokonce stovky metrů nad vaší hlavou.

Bezpečný let díky pokročilému anti-koliznímu systému

Autel Evo Nano+ je první a jedinou řadou dronu této velikosti, která nabízí pokročilý anti-kolizní systém. Ten je určen pilotům, kteří chtějí minimalizovat případné množství nahodilých srážek a maximalizovat tak životnost svého dronu. Díky těmto senzorům, které mu umožňují vnímat překážky před ním, za ním i pod ním, dokáže Nano+ včas detekovat a vyhnout se tak nežádoucím kolizím.

Větší výdrž baterie, více prostoru pro vaši kreativitu

Dron zvládne na jedno nabití létat až 28 minut. To vám dává spoustu času na experimentování a objevování nových úhlů pro vaše další nevšední záběry.

Obsah balení

  • Dron
  • Dálkový ovladač
  • Nabíjecí USB kabel
  • Krytka gimbalu
  • Náhradní šrouby vrtulí (8×)
  • Šroubovák
  • Náhradní pár vrtulí
  • USB-C kabel pro připojení telefonu
  • Lightning kabel pro připojení telefonu
  • Micro USB kabel pro připojení telefonu

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Smart Ano
Baterie - počet 1
Výdrž baterie 28 min.

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Autel Evo Nano+ Standard Orange

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi