Auna SingSing černý karaoke systém vystavený kus s plnou zárukou

Zábavní karaoke systém Auna SingSing je vhodný pro malé i velké. Karaoke systém je vybaven dvěma předními 6,3 mm jack vstupy určenými pro mikrofony se samostatným regulátorem hlasitosti, regulovatelným efektem echo a praktickou funkcí A.V.C. Vícebarevné LED světla se nacházejí v krytu CD mechaniky na tvorbu atmosférického efektu a na vizuální zpestření zábavy. Díky svým skvělým funkcím a dětskému designu se zapíše do srdce všem. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 10 %
  • Doprava zdarma

Zvažte i tento produkt

Auna Kara Illumina černý karaoke systém

Zábavní karaoke systém Auna Kara Illumina udělá z každé párty nezapomenutelné setkání. Karaoke splňuje nejvyšší technické nároky. Vícebarevné LED diody vytvářejí atmosférické osvětlení. Karaoke má…

Zobrazit produkt

Popis produktu

Zábavní karaoke systém

Auna SingSing je zábavný karaoke systém s reproduktorem, který je vhodný pro malé i velké. Díky svým skvělým funkcím a dětskému designu se zapíše do srdce všem. Přenosná diskotéka má na vrchní části umístěnou praktickou ručku, která usnadní přenášení.

2 mikrofony

Karaoke systém je vybaven dvěma předními 6,3 mm jack vstupy určenými pro mikrofony se samostatným regulátorem hlasitosti, regulovatelným efektem echo a praktickou funkcí A.V.C. Karaoke systém disponuje až dvěma mikrofony s nimiž si můžete zazpívat duet s vašimi přáteli a rodinou.

LED světla

Vícebarevné LED světla se nacházejí v krytu CD mechaniky na tvorbu atmosférického efektu a na vizuální zpestření zábavy. Stereo systém tak můžete využívat i večer, například na poslech audio knih nebo pohádek na dobrou noc.

Podpora více formátů

CD přehrávač Top-loading podporuje řadu formátů. Vedle klasických diskových typech přehrává i média jako například CD + G, tedy CD určené na karaoke které obsahuje texty písně. Na zadní straně je umístěn cinch video výstup, který vede obrazový signál z disků CD + G na monitor, televizor nebo projektor.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Auna

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 20 cm
Výška: 14 cm
Hloubka: 22,5 cm
Hmotnosť: 0,89 Kg

Ostatní

Kód produktu: 10029920

Recenze Auna SingSing černý karaoke systém

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Auna SingSing černý karaoke systém