Auna Karaboom LED černý

Nákupem získáte 27,59 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Karaoke reproduktor Auna Karaboom LED přináší množství zábavy, kterou si užijete s rodinou a přáteli. Disponuje čtyřmi 7,6 cm velkými širokopásmovými reproduktory, které zajistí kvalitní přehrávání vaší oblíbené hudby. Vícebarevné LED podsvícení v pěti barvách zajistí, že reproduktor nadchne nejen po zvukové stránce, ale i po té vizuální. Pomocí AUX vstupu a USB portu lze k reproduktorům připojit MP3 nebo CD přehrávač, počítač či USB klíč, a přehrávat hudbu přímo z nich. Karaoke reproduktor je vybaven dvěma mikrofonními vstupy. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nekonečná zábava

Skvělý karaoke reproduktor Karaboom značky Auna přinese množství zábavy do vašich pokojů. Disponuje čtyřmi 7,6 cm velkými širokopásmovými reproduktory, které zajistí kvalitní přehrávání vaší oblíbené hudby. Spolu s vaší rodinou a přáteli si užijete nekonečnou zábavu s vašimi oblíbenými skladby.

Podsvícení v 5-ti barvách

Vícebarevné LED podsvícení v pěti barvách zajistí, že reproduktor nadchne nejen po zvukové stránce, ale i po té vizuální. Řízení světel probíhá dle aktuálně hrající hudby. Budete tak oblíbeným hostitelem každé domácí párty.

Skvělá výbava

Pomocí AUX vstupu a USB portu lze k reproduktorům připojit MP3 nebo CD přehrávač, počítač či USB klíč, a přehrávat hudbu přímo z nich. Praktická je i podpora bezdrátové technologie Bluetooth, která nabízí přehrávání hudby ze smartphonů, tabletů nebo notebooků. Samozřejmostí je i podpora FM rádio tuneru, který uzavírá tuto hudební výbavu.

Mikrofonní vstupy

Karaoke reproduktor je vybaven dvěma mikrofonními vstupy, které z něj dělají mimořádného baviče v kruhu přátel a rodiny. Dva samostatné regulátory hlasitosti nabízejí autonomní ovládání mikrofonní sekce. Mikrofony můžete uložit na spodní držáky pokud je momentálně nepoužíváte.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Auna

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 12 cm
Výška: 60 cm
Hloubka: 15,5 cm
Hmotnost: 2,2 Kg

Ostatní

Kód produktu: 10028976

Recenze Auna Karaboom LED černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Auna Karaboom LED černý