Auna Kara Illumina černý karaoke systém

Zábavní karaoke systém Auna Kara Illumina udělá z každé párty nezapomenutelné setkání. Karaoke splňuje nejvyšší technické nároky. Vícebarevné LED diody vytvářejí atmosférické osvětlení. Karaoke má vpředu zabudované dva 6,3 mm jack mikrofonní vstupy se samostatným ovládáním hlasitosti, regulovatelným echo efektem a praktickou AVC funkcí. S karaoke systémem můžete strávit hodiny zpěvem. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Nepřetržitá zábava

Zábavní karaoke systém Auna Kara Illumina udělá z každé party nezapomenutelné setkání pro všech velkých i malých hostů. S karaoke systémem můžete strávit hodiny zpěvu. Zpívat můžete každý zvlášť nebo i spolu.

CD přehrávač

Karaoke splňuje nejvyšší technické nároky. Skvělý mechanismus CD přehrává kromě rozšířeného formátu MP3 i CD + G média, tedy karaoke CD s titulky. Integrovaný širokopásmový reproduktor přináší kvalitní akustický tón.

Efektní osvětlení

Karaoke systém je také vybaven barevnou světelnou show, která přináší disko efekt a zdůrazňuje skvělé pěvecké výkony. Vícebarevné LED diody vytvářejí atmosférické osvětlení. Karaoke umožňuje předávat obrazové signály přes zadní video výstup na externí zobrazovače, jako jsou televizory, projektory nebo monitory.

Mikrofonní vstupy

Karaoke má vpředu zabudované dva 6,3 mm mikrofonní vstupy se samostatným ovládáním hlasitosti, regulovatelným efektem a praktickou funkcí AVC. Hlasitost připojených mikrofonů lze ovládat odděleně. Karaoke systém je vybaven praktickým držadlem, který se dá jednoduše přepravovat.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Auna

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Šírka: 30 cm
Výška: 36,5 cm
Hloubka: 22,5 cm
Hmotnosť: 2,5 Kg

Ostatní

Kód produktu: 10030550

Recenze Auna Kara Illumina černý karaoke systém

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Auna Kara Illumina černý karaoke systém