Auna IR-130 černé

Stolní internetové rádio Auna IR-130 je vybaveno síťovým přehrávačem hudby a podporou internetových rádií. Integrované Wi-Fi umožňuje streamování hudby v rámci domácí sítě - například z počítačů a mediálních serverů. Integrovaný širokopásmový reproduktor je zvukově silný, ale kdo uvažuje o integraci do stávající hifi sestavy, může tak učinit díky vestavěnému zadnímu linkovému výstupu 3,5 mm. I připojení sluchátek je k dispozici. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva

Popis produktu

Jednoduché ovládání

Díky LCD displeji a přehlednému vícejazyčnému menu je ovládání přístroje Auna IR-130 velmi jednoduché - ovládacími tlačítky a otočným knoflíkem. Díky malým rozměrům lze IR-130 pohodlně umístit na noční stolek, do dětského pokoje nebo do kuchyně. Pohodlné ovládání zajišťuje dálkový ovladač. 3,5 mm jackový výstup na sluchátka je na přední části.

Hudba z celého světa

Díky připojení na internet může Auna IR-130 přehrávat tisíce rádií z celého světa. Připojení je přes Wifi 802.11 b/g/n. Podporovaný datový streaming je pro zvuk MP3, WMA, Real Audio, ACC, MPEG-4, AU, WAV, AIFF, ASX, RAM, M3U, RPM, PLS.

Přehrávání hudby ze sítě

Díky podpoře UPnP a DLNA je také možné přehrávat audio data z místního úložiště ve společné síti. Kdo uvažuje o integraci do stávající hifi sestavy, může tak učinit díky vestavěnému zadnímu linkovému výstupu 3,5 mm. Zobrazení času, vnitřní paměť pro sítě a rozhlasové stanice i stmívání pro regulaci jasu displeje jsou další užitečné vlastnosti.

Rozsáhlé funkce a výbava

Moderní design umožňuje rádio Auna IR-130 umístit jednoduše do každého obývacího pokoje. Jeho kompaktní rozměry umožňují najít mu vhodné místo i na policích nebo na psacích stolech. Rádio obsahuje ekvalizér a hudební přehrávač s playlistem, opakovací funkcí a náhodným přehráváním. Funkce buzení s programovatelným duálním buzením a sleep timerem zpříjemní vstávání i usínání při hudbě. Přitom je možné navolit si zdroj buzení i hlasitost. Síťový adaptér DC 5 V je součástí balení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Ethernet / LAN připojení Ano
  • DAB Ne

Další vlastnosti

Značka: Auna
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
USB port: Ne
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
AUX vstup: Ne

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 16,8 cm
Výška: 10 cm
Hloubka: 9,9 cm
Hmotnosť: 0,42 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: wav, AAIF, wma, mp3, aac

Display/Grafika

? Typ displeje: LCD
Vestavěný displej: Ano

Rádio

FM rádio: Ne
Počet stanic v paměti: 99
DAB: Ne
RDS: Ne
Vzbuzení rádiem: Ano

Funkce

Hodiny: Ano
Časovač: Ano
Opakované buzení: Ano
Budík: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Ostatní

Kód produktu: 10009125

Všechny parametry

Recenze Auna IR-130 černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Auna IR-130 černé