Auna Graceland XXL BT jukebox

Na objednávku - termín upřesníme Dostupnost v prodejnách

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 168,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Elegantní jukebox Auna Graceland XXL BT je jukebox doplněn moderními možnostmi přehrávání. Světlá dřevěná konstrukce vyniká dekorativním chromovým prvkem. LED osvětlení s 2 variantami světla umožňují světlu svítit staticky nebo se změnou barev. Originální nádech přidává integrovaný FM/AM radiopřijímač. 3,5mm jack AUX vstup na zadní straně umožňuje připojit k jukeboxu další zařízení. Jukebox nabízí CD-mechaniku pro přehrávání CD/CD-MP3 disků, ale i zabudované Bluetooth rozhraní. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Elegantní jukebox

Auna Graceland XXL je elegantní jukebox s designem z 50-tých let, který promění každou místnost na stylovou americkou restauraci či bar. Design je doplněn moderními možnostmi přehrávání. Nabízí CD-mechaniku pro přehrávání CD/CD-MP3 disků ale i zabudované Bluetooth rozhraní přes které snadno připojíte smartphone, tablet či notebook.

LED osvětlení

Světlá dřevěná konstrukce vyniká dekorativním chromovým prvkem. Čtyři nožičky s gumovými podložkami chrání podlahu před poškrábáním. Jukebox má kromě toho autentické LED osvětlení s 2 variantami světla, které umožňují světlu svítit staticky nebo se změnou barev. Dálkový ovladač se postará o pohodlné ovládání.

Integrovaný FM/AM radiopřijímač

Originální nádech přidává integrovaný FM/AM radiopřijímač s manuálním vyhledáváním stanic za pomoci frekvenční stupnice. Disponuje také USB portem a SD sloty, díky kterým lze na zařízení přehrávat MP3 tituly z USB klíčů, MP3-přehrávačů a samozřejmě SD karet.

AUX vstup pro připojení zařízení

3,5mm jack AUX vstup na zadní straně umožňuje připojit k jukeboxu další zařízení, jako CD-přehrávač či notebook. Cinch vstupy umožňují připojení přídavných reproduktorů, případně zesilovačů či mixážních pultů.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Auna

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: mix barev
Šířka: 54 cm
Výška: 104,5 cm
Hloubka: 29 cm
Hmotnost: 23 Kg

Ostatní

Kód produktu: 10028536

Recenze Auna Graceland XXL BT jukebox

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Auna Graceland XXL BT jukebox