Auna Connect CD hnědé

6 299 Kč ? Ušetříte 6 % 5 890 Kč

Na splátky spočítat

Nákupem získáte 58,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Digitální internetové rádio Auna Connect CD v hnědém provedení je moderní multimediální zařízení, vybavené FM i DAB / DAB + tunerem, CD přehrávačem a podporou internetových rádií. Nabízí různé možnosti připojení a nejlepší možnou zvukovou kvalitu - díky skříňce z MDF desky v elegantním moderním designu. Integrované Bluetooth a WiFi umožňují požitek z hudby a nabízejí přístup k hudebním knihovnám zařízení podporujících MP3 a internetových rádiových stanic. Díky podpoře UPnP a DLNA je také možné přehrávat audio data z místního úložiště ve společné síti. K dispozici je také podpora Spotify Connect. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma
  • Sleva 6 %

Popis produktu

Pohodlné ovládání

Díky 7 cm (2,8 ") TFT barevnému displeji s vysokým rozlišením a přehlednému vícejazyčnému menu je ovládání rádia Auna Connect CD velmi jednoduché - ovládacími tlačítky, otočným knoflíkem i dálkovým ovladačem.

Rádio FM i DAB/DAB + DAB

Auna Connect CD umožní příjem místních rozhlasových stanic z digitálního vysílání DAB/DAB + (pásmo III) i FM rozsahu, stejně jako i RDS funkci pro dodatečné informace o programu (jméno interpreta, název skladby).

Hudba z celého světa

Díky připojení na internet může rádio Auna Connect CD prehrávať tisíce rádií z celého světa. Přes aplikaci Spotify Connect je k dispozici více než 40 milionů písniček na online streamování (zpoplatněná služba). Připojení je přes Wifi 802.11 b/g/n. Přitom je možné zařízení ovládat komfortně přes bezplatnou aplikaci UNDOK na smartphonu nebo tabletu. Podporovaný datový streaming je pro zvuk MP3, WMA, WAV, AAC/AAC +.

Přehrávání domácí hudby

Zabudované Bluetooth, CD přehrávač, podporující MP3 skladby rozšiřují možnosti tohoto zajímavého přístroje. Bluetooth rozhraní (verze 4.0, A2DP, AVRCP) umožní přehrávání hudby ze smartphonu, tabletu nebo notebooku bez kabelů. na přední straně je 3,5 mm klasický linkový vstup pro připojení MP3 přehrávačů, notebooku nebo počítače. V zadní části je USB vstup, podporující soubory MP3, WMA, WAV, AAC/AAC +. CD přehrávač s podporou množství formátů je vedle běžných audio CD kompatibilní i s CD-R, CD-RW, soubory WMA, MP3. Díky podpoře UPnP a DLNA je také možné přehrávat audio data z místního úložiště ve společné síti.

Rozsáhlé funkce a výbava

Rádio obsahuje výstup pro sluchátka, dvoupásmový ekvalizér s funkcí Loudness, hudební přehrávač s playlistem, rozsáhlé funkce buzení s programovatelným duálním buzením a sleep timerem pro usínání při hudbě. Přitom je možné navolit si zdroj buzení i hlasitost. Dřevěná skříňka rádia je vybavena teleskopickou anténou, ochrannou kovovou mřížkou reproduktoru, nožičkami a basreflexovým portem pro dobré basy. Síťový adaptér DC 16 V, 2250 mA je součástí balení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Podporované pásma FM
  • DAB Ano

Další vlastnosti

Značka: Auna
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šírka: 35 cm
Výška: 10,5 cm
Hloubka: 27,5 cm
Hmotnosť: 3,7 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: wma, mp3, cda, wav

Display/Grafika

? Typ displeje: TFT
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: FM
FM rádio: Ano
DAB: Ano
RDS: Ne

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Ostatní

Kód produktu: 10030589

Všechny parametry

Recenze Auna Connect CD hnědé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Auna Connect CD hnědé