Auna Connect 150 hnědé

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Jednoduché ovládání

Díky 6,5 cm (2,4") TFT barevnému displeji a přehlednému vícejazyčnému menu je ovládání přístroje Auna Connect 150 velmi jednoduché - ovládacími tlačítky, otočnými knoflíky i dálkovým ovladačem. Díky malým rozměrům lze rádio Connect 150 pohodlně umístit na noční stolek, do dětského pokoje nebo do kuchyně. Pohodlné ovládání zajišťuje dálkový ovladač.

Rádio FM i DAB/DAB+

Auna Connect 150 umožní příjem místních rozhlasových stanic z digitálního vysílání DAB/DAB+ (pásmo III) i FM rozsahu, stejně jako i RDS funkci pro dodatečné informace o programu (jméno interpreta, název skladby).

Hudba z celého světa

Díky připojení na internet může Auna Connect 150 přehrávat tisíce rádií z celého světa. Připojení je přes Wifi 802.11 b/g/n i LAN konektor. Podporovaný datový streaming je pro zvuk MP3, WMA, AAC a FLAC.

Spotify Connect

S aplikací Spotify Connect posíláte Spotify obsah přímo do Vašeho rádia, využívaje aplikaci Spotify na Vašem smartphonu nebo tabletu jako dálkový ovladač. Potřebujete mít k tomu účet Spotify Premium.

Přehrávání hudby ze sítě

Díky podpoře UPnP a DLNA je také možné přehrávat audio data z místního úložiště ve společné síti. Dva postranní 6,5cm (2,5 ") širokopásmové reproduktory a jeden nahoře uložený 8cm (3") basový reproduktor vytvářejí kvalitní a dynamický zvuk (výkon 2 x 3 W + 1 x 14 W RMS), který prostřednictvím linkového výstupu lze zesílit připojením k externímu zesilovači. Další zdroje hudby poskytne USB vstup pro USB klíč, podporující soubory MP3, WMA, WAV, AAC i 3,5 mm klasický linkový vstup pro připojení CD i MP3 přehrávačů, notebooku nebo počítače.

Rozsáhlé funkce a výbava

Rádio obsahuje výstup pro sluchátka, výstup pro externí zesilovač, dvoupásmový ekvalizér s funkcí Loudness a hudební přehrávač s playlistem. Funkce buzení s programovatelným duálním buzením a sleep timerem zpříjemní vstávání i usínání při hudbě. Přitom je možné navolit si zdroj buzení i hlasitost. Skříňka rádia je vybavena teleskopickou anténou, ochrannou mřížkou reproduktorů a basreflexovým portem pro dobré basy. Síťový adaptér DC 12 V, 2 A je součástí balení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Ethernet / LAN připojení Ano
  • Podporované pásma FM, DAB +
  • DAB Ano

Další vlastnosti

Značka: Auna
? Smart: Ano

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ano
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: hnědá
Šírka: 23,5 cm
Výška: 13 cm
Hloubka: 17,5 cm
Hmotnost: 2,2 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: wav, flac, wma, mp3, aac

Display/Grafika

? Typ displeje: TFT
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: DAB +, FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 10
DAB: Ano
RDS: Ano
Vzbuzení rádiem: Ano

Funkce

Hodiny: Ano
Časovač: Ano
Opakované buzení: Ano
Budík: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Ostatní

Kód produktu: 10028154

Všechny parametry

Recenze Auna Connect 150 hnědé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Auna Connect 150 hnědé