Auna Connect 120 černé

Nákupem získáte 40,90 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Internetové rádio s Wi-Fi a Bluetooth rozhraním Auna Connect 120 je vybaveno FM i DAB/DAB+ tunerem, síťovým přehrávačem a podporou internetových rádií. Nabízí různé možnosti připojení a nejlepší možnou zvukovou kvalitu - díky dřevěné skříňce s basreflexem v elegantním moderním designu černé barvy. Integrované Bluetooth a Wi-Fi umožňují snadný přenos hudby a zařízení podporuje DLNA a WLAN rozhraní pro příjem více než 10 000 rádio stanic a možnost streamování v rámci sítě. Barva: černá. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Jednoduché ovládání

Díky 7 cm (2,8") TFT barevnému displeji s vysokým rozlišením a přehlednému vícejazyčnému menu je i ovládání přístroje Auna Connect 120 velmi jednoduché - ovládacími tlačítky a otočným knoflíkem. Díky malé velikosti lze Connect 120 pohodlně umístit na noční stolek, do dětského pokoje nebo do kuchyně. Pohodlné ovládání zajišťuje dálkový ovladač.

Rádio FM i DAB/DAB+

Auna Connect 120 umožní příjem místních rozhlasových stanic z digitálního vysílání DAB/DAB+ (pásmo III) i FM rozsahu, stejně jako i RDS funkci pro dodatečné informace o programu (jméno interpreta, název skladby). Ozvučení zajišťují dva širokopásmové reproduktory, které poskytnou kvalitní zvuk s RMS výkonem 2 x 5 W.

Hudba z celého světa

Díky připojení na internet může Auna Connect 120 přehrávat tisíce rádií z celého světa. Připojení je přes Wifi 802.11 b/g/n. Podporovaný datový streaming je pro zvuk MP3, WMA, WAV, AAC a FLAC.

Přehrávání hudby ze sítě

Zabudované Bluetooth rozšiřují možnosti tohoto zajímavého přístroje. Bluetooth rozhraní (verze 4.0, A2DP, AVRCP) umožní přehrávání hudby ze smartphonu, tabletu nebo notebooku bez kabelů. V zadní části je USB vstup pro USB klíč, podporující soubory MP3, WMA, WAV, AAC i 3,5 mm klasický linkový vstup pro připojení CD i MP3 přehrávačů, notebooku nebo počítače. 

Rozsáhlé funkce a výbava

Rádio obsahuje výstup pro sluchátka, výstup pro externí zesilovač, dvoupásmový ekvalizér s funkcí Loudness a hudební přehrávač s playlistem. Funkce buzení s programovatelným duálním buzením a sleep timerem zpříjemní vstávání i usínání při hudbě. Přitom je možné navolit si zdroj buzení i hlasitost. Skříňka rádia je vybavena teleskopickou anténou, ochrannou síťkou reproduktorů a basreflexovým portem pro dobré basy. Síťový adaptér DC 12 V, 2,5 A je součástí balení.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi Ano
  • Ethernet / LAN připojení Ne
  • Podporované pásma FM, DAB, DAB +
  • Celkový výkon 10 W
  • DAB Ano

Další vlastnosti

Značka: Auna
? Smart: Ano
Celkový výkon: 10 W

Konektivita

? Wi-Fi: Ano
USB port: Ano
Výstup pro sluchátka: Ano
? Ethernet / LAN připojení: Ne
AUX vstup: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 30 cm
Výška: 12,3 cm
Hloubka: 17,5 cm
Hmotnosť: 1,8 Kg

Multimédia

Zvukové formáty: wav, flac, wma, mp3, aac

Display/Grafika

? Typ displeje: TFT
Vestavěný displej: Ano

Rádio

Podporované pásma: DAB +, DAB, FM
FM rádio: Ano
Počet stanic v paměti: 10
DAB: Ano
RDS: Ano
Vzbuzení rádiem: Ano

Funkce

Hodiny: Ano
Časovač: Ano
Opakované buzení: Ano
Budík: Ano

Energetické údaje

Napájení: 230 V

Ostatní

Kód produktu: 10029866

Všechny parametry

Recenze Auna Connect 120 černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Auna Connect 120 černé