Audio-Technica ATH-ANC700BT černá

  • Sleva 11 %
  • 10 % zpět na Věrnostní kartu
  • Doprava zdarma

Frekvenční rozsah (Hz): 5-40000 Hz, NFC: Ne, Rozhraní: Bluetooth, Styl nošení: náhlavní,


Cena 3 990 Kč

Sleva 11 % z původní cena: 4 490 Kč Zobraziť nápovědu

399 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Stylová Bluetooth sluchátka na uši Audio-Technica ATH-ANC700BT v černém barevném provedení ocení všichni ti, kteří chtějí mít svou hudbu neustále u sebe, a to bez přítomnosti otravných kabelů. Pyšní se funkcí aktivního potlačení hluku QuietPoint, díky čemuž vás nebude rušit žádný vnější nepříjemný zvuk. Disponují integrovanou baterií a na jedno nabití dokáží hrát výjimečně dlouho - 25 h (ANC + BT), 30 h (pouze BT) a 45 h (pouze ANC). Komfortní nošení zajistí pohodlné náušníky (s možností pootočení o 90 stupňů) a celkově lehká konstrukce. Disponují vestavěným mikrofonem pro snadné hands-free vyřizování telefonátů a ovládacími prvky integrovanými do jednoho sluchátka.

Bezdrátová sluchátka s aktivním potlačením hluku

Sluchátka Audio-Technica ATH-ANC700BT jsou ztělesněním špičkového audio produktu. Je vyroben z kvalitních materiálů včetně nadýchaných náušníků, které dobře izolují od okolí, ale nevytvářejí žádný zbytečný tlak kolem uší. To je velmi dobrý předpoklad pro pohodlný poslech bez ohledu na jeho délku.

Aktivní potlačení hluku

Aktivní potlačení zvuku QuietPoint sice sníží výdrž baterie na zhruba 25 hodin, ale přesto je to skvělá výdrž. Ať už sedíte v letadle nebo v kanceláři, vždy se můžete odpoutat od okolního hluku a ponořit se do oblíbené hudby.

Pohodlné používání

Náušníky lze pootočit až o 90 stupňů, což usnadňuje jejich přizpůsobení se tvaru hlavy. Ani po několika hodinách používání nikde nic netlačí. Prospívá k tomu i celkově lehká konstrukce.

Rekordní výdrž

Sluchátka hravě zvládnou až 45 hodin poslechu vaší oblíbené hudby. Výdrž samozřejmě klesá s využitím náročnějších zvukových profilů nebo při používání funkce potlačení hluku. Disponují i vestavěným mikrofonem a možností přijímat hovory dotykem na sluchátku.

Klíčové vlastnosti

  • Bezdrátová sluchátka

  • Účinný systém aktivního potlačení hluku QuietPoint

  • HiRes zvukový rozsah 5 - 40 000 Hz

  • Výdrž 25 hodin (ANC + BT), 30 hodin (pouze BT) nebo 45 hodin (pouze ANC)

  • Mikrofon + ovládací prvky integrovány do jednoho náušníku

  • Podpora bezztrátového kodeku aptX

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Frekvenční rozsah (Hz) 5-40000 Hz
NFC Ne
Rozhraní Bluetooth
Styl nošení náhlavní

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Audio-Technica ATH-ANC700BT černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno