ASUS ZenWiFi CT8 1-pack


WiFi router, Frekvenční pásmo: 2,4 GHz, 5 GHz, Wi-Fi standardy: 802.11 a/b/g/n/ac, Šifrování: WPA-PSK, WPA2-PSK, LAN 3 ×, WAN: 1, USB 1 ×. Více info


Cena 5 799 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 58 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Černý Wi-Fi router ASUS ZenWiFi CT8 pracuje v 2,4GHz i v 5GHz pásmu. Disponuje tělem se speciálně navrženými otvory, dvojitým pasivním chladičem, 6 interními anténami a 4jádrovým procesorem. Je vybaven Gigabit WAN portem, 3 rozhraními Gigabit LAN a USB 3.1 portem. Podporuje Wi-Fi standardy IEEE 802.11a/b/g/n/ac a šifrování WPA2-Personal, WPA-Personal, WPA-Enterprise i WPA2-Enterprise. Vaši síť můžete nastavit pomocí aplikace ASUS Router. K dispozici budete mít službu ASUS AiProtection, která nabízí vestavěnou rodičovskou kontrolu.

Propracovaný design

Směrovač má speciálně navržené otvory, které zlepšují proudění vzduchu a dvojitý pasivní chladič pro maximální odvod tepla. Vertikální pouzdro s dostatečným prostorem mezi anténami a deskou plošných spojů minimalizuje rušení Wi-Fi signálu. O rychlé zpracování požadavků se postará 4jádrový procesor.

Rychlé a stabilní Wi-Fi připojení

Wi-Fi router ASUS ZenWiFi CT8 je vybaven jedinečnými technologiemi a poskytne vám rychlé, spolehlivé a bezpečné bezdrátové Wi-Fi připojení uvnitř i vně domu. Díky technologii AiMesh můžete přidávat další kompatibilní směrovače a rozšířit tak již existující pokrytí.

Jednoduché nastavení a správa sítě

Pomocí aplikace ASUS Router je správa a konfigurace vaší domácí sítě jednoduché a intuitivní. Základní nastavení proběhne pouze ve třech krocích.

Bezpečný internet pro všechny

Službu ASUS AiProtection budete mít k dispozici po celou dobu funkčnosti zařízení. AiProtection používá k identifikaci a blokování známých škodlivých stránek oficiální databázi Trend Micro. Disponuje vestavěnou rodičovskou kontrolou, ve které vytvoříte konto každému členu domácnosti a zkontrolujete čas strávený na internetu. K dispozici je také zakázání přístupu na internet nebo blokování nevhodného obsahu.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi standardy 802.11 a/b/g/n/ac
Frekvence 5 GHz, 2,4 GHz
LAN 3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ASUS ZenWiFi CT8 1-pack

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno