ASUS ZenDrive U7M stříbrná


Optická mechanika, Typ mechaniky: DVD, Typ média: DVD + RW, Zápis dat, Rychlost zápisu CD: 24 ×, Rychlost čtení CD: 24 ×, Rychlost čtení DVD: 8 ×, Vyrovnávací paměť: 0,75 MB, Podporovaný OS: Windows 10. Více info


Cena 949 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 9 Kč Zobrazit nápovědu


Popis produktu

Ultratenká externí optická mechanika ASUS ZenDrive U7M v stříbrné barvě nabízí pouze 13mm tloušťku svého těla. Podporuje technologii vypalování na M-Disc média, jejichž životnost je mnohonásobně vyšší oproti běžným CD a DVD diskům. Součástí balení je software pro vypalování s funkcí šifrování a online zálohování. Rychlost zápisu na DVD disk: 8×. Optická mechanika je kompatibilní se zařízeními s OS Windows i Mac. Stříbrné provedení.

Stylový ZEN design a doživotní ochrana dat

ASUS ZenDrive U7M je externí DVD vypalovačka, která zaujme výjimečně tenkým provedením s tloušťkou jen 13 mm a designovými prvky inspirovanými zenovou filosofií, zejména motivem soustředných kruhů, jenž pozvedne estetickou hodnotu jakékoli počítačové soustavy. Technologie vypalování M-DISC využívá k zápisu dat patentovanou odolnou vrstvu, která odolá i extrémním podmínkám. Svá data tak můžete spolehlivě uchovat po dobu více než 1 000 let.

 

Uchovejte své drohocenné vzpomínky až 1 000 let

ASUS ZenDrive U7M podporuje zápis na disky s technologií M-DISC. Jedná se o řešení určené pro archivaci dat, které uživatelům pomůže ochránit jejich drahocenné soubory – například rodinné fotografie a domácí videa. Disky DVD s technologií M-DISC dokážou uchovat data po dobu až 1 000 let nebo i déle, takže budete mít jistotu, že všechny vaše vzpomínky zůstanou uchovány v bezpečí i pro další generace. Ve srovnání s pevnými disky, flashdisky a jinými přepisovatelnými médii, která dokážou bezpečně uchovat data po dobu přibližně 8 let, nabízí technologie M-DISC bezkonkurenční uchování souborů bez poškození či ztráty dat po dobu 1 000 let nebo déle.

 

Ultratenké přenosné provedení

Vzhledem k velmi malé tloušťce pouhých 13 mm je mechanika ASUS ZenDrive U7M ideálním doplňkem tenkých a lehkých notebooků.

 

Nejkomplexnější řešení zálohy

ASUS ZenDrive U7M představuje kompletní a snadno použitelné zálohovací řešení. Intuitivní software Cyberlink Power2go 8, který je součástí balení, umožňuje velmi jednoduché vypalování a nabízí také volitelnou funkci šifrování, která slouží k ochraně soukromých dat. ASUS ZenDrive U7M nabízí dokonce online zálohování pro smartphony a tablety. Díky těmto výkonným funkcím budou vaše data skvěle ochráněna, riziko ztráty dat bude prakticky nulové a vy budete mít naprostý klid.

 

Klíčové vlastnosti

  • Zálohování na disky M-Disc – archivace až na 1 000 let

  • 8× rychlost zápisu na disky DVD

  • Ultratenké provedení s tloušťkou 13 mm

  • Nero BackItUp – řešení pro kompletní zálohu zařízení se systémem Android

  • Kompatibilní s platformou Windows i Mac

  • 2× M-DISC v balení

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB 2.0
Typ mechaniky DVD
Zápis dat Ano
Vyrovnávací paměť 0.75 MB

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ASUS ZenDrive U7M stříbrná

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi