Asus X540LA-XX538T (černý)

Poskytovaný OS: Windows 10, Dotyková obrazovka: Ne, Operační paměť RAM: 4 GB, Kapacita HDD: 1000 GB, Typ vnitřní paměti: DDR3. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Praktický notebook ASUS X540-XX538T obsahuje procesor Intel Core i3 5005. Spolu s procesorem tvoří základ notebooku i jeho grafická karta Intel HD Graphics 5500. Procesor je doplněn 4 GB RAM a pro vaše data je připraven pevný disk s kapacitou 1000 GB. O kvalitní zážitek ze zábavy se vám postará 15.6 palcový displej s rozlišením 1366 x 768 pixelů, který je ideální pro sledování filmů a hraní her. Displej má navíc LED podsvícení, které zajišťuje věrnější zobrazení všech barev. Mezi konektory najdete nejen USB, ale i HDMI. K internetu se lze připojit bezdrátově prostřednictvím WiFi a k připojení některých periferií poslouží Bluetooth.

Displej s Led podsvícením

O kvalitní zážitek ze zábavy se vám postará 15.6 palcový displej s rozlišením 1366 x 768 pixelů, který je ideální pro sledování filmů a hraní her. Displej má navíc LED podsvícení, které zajišťuje věrnější zobrazení všech barev. Na notebooku si užijete spoustu zábavy ať už při hraní her nebo sledování vašeho oblíbeného obsahu.

Základní parametry

Tento praktický notebook nabízí dostatek úložného prostoru a to prostřednictvím paměti RAM o velikosti 4 GB, nebo prostřednictvím pevného disku, který má velikost 1000 GB. Samozřejmostí notebooku je také vstup pro HDMI kabel, díky kterému můžete obraz propojit na televizor nebo velkou obrazovku. S notebookem si naplno užijete zábavu při sledování filmů či poslechu vaší oblíbené hudby.

Procesor Intel Core

O výkon notebooku se stará procesor Intel Core i3 5005, se kterým hravě zvládnete všechny běžné pracovní úkoly. Spolu s procesorem tvoří základ notebooku i jeho grafická karta Intel HD Graphics 5500. Postarají se o plynulý a rychlý chod s vynikajícím obrazem.

Windows 10 Home

Notebook je vybaven operačním systémem Windows 10 Home. Poskytuje jednoduché uživatelské rozhraní, plynulé prostředí a elegantní grafický design. Notebook vám také zpříjemní i dlouhé chvíle na cestách, díky jeho vysoce kapacitní baterií. Součástí notebooku je i podpora funkce Bluetooth pro sdílení různých souborů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Poskytovaný OS Windows 10
Dotyková obrazovka Ne
Operační paměť RAM 4 GB
Kapacita HDD 1000 GB
Typ vnitřní paměti DDR3

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Asus X540LA-XX538T (černý)

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi