ASUS Webcam C3


PC webkamera, Maximální rozlišení videa: 1920x1080 px, Vestavěný mikrofon, USB, Klip přichyc. na LCD/notebook, Podporovaný OS: Windows 10, černá. Více info


Cena 1 099 Kč

Přihlásit se / Registrovat a získat zpět na další nákup : 11 Kč Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Popis produktu

Webkamera ASUS Webcam C3 je vhodná pro videohovory a online výuku. Disponuje snímačem s Full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů a širokoúhlým objektivem. Záznam zvuku zajistí dva vestavěné mikrofony s technologií tvarování paprsků. Díky klipu nastavitelnému o 90° a mechanismu s 360° otáčením ji můžete připevnit na monitor nebo položit na stůl. Je kompatibilní s PC a Mac i s aplikacemi Skype, Microsoft Teams a Zoom. Konektivitu zajišťuje kabel s USB konektorem.

Full HD streamování

Díky webkameře si vychutnáte videohovory a streamy v rozlišení 1080p při 30 snímcích za sekundu. O zachycení většího prostoru se postará širokoúhlý objektiv.

Vestavěné mikrofony

ASUS Webcam C3 je vybavena dvěma vestavěnými mikrofony s technologií tvarování paprsků, které filtrují okolní hluk.

Nastavitelný klip

Klip nastavitelný o 90° můžete připevnit na různé obrazovky notebooků a stolních monitorů. Díky mechanizmu s 360° otáčením získáte více možností jejího umístění.

Široká kompatibilita

Webkamera je kompatibilní s PC a Mac i s populárními aplikacemi, jako jsou Skype, Microsoft Teams a Zoom. Připojení zajišťuje kabel s USB konektorem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Rozhraní USB
Max.rozlíš.videa 1920x1080
Podporovaný OS Windows 10
Otočný objektív Ne
Klip přichyc.na LCD/notebook Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ASUS Webcam C3

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi