Asus VivoWatch BP černé

Nákupem získáte 49,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Chytré hodinky Asus VivoWatch BP v černém provedení pro sledování zdravotního stavu prostřednictvím integrovaných senzorů ECG a PPG. Aplikace ASUS HealthConnect umožňuje sledování tepové frekvence, kvalitu spánku, úroveň stresu, krevní tlak a pod. Ve výbavě přijímač GPS signálu, který sleduje rychlost, vzdálenost a dobu trvání. Hodinky disponují baterií s výdrží 28 dní při běžném používání. ASUS HealthAI vám poskytne tipy a rady na zlepšení vaší kondice. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Pokročilé senzory ECG a PPG

Asus VivoWatch BP v moderním černém provedení jsou vyrobeny z kvalitního silikonu, který vám poskytne maximální komfort během celého dne bez nadměrného tlačení. S těmito hodinkami získáte informace o tepové frekvenci, čase přenosu pulsu, cvičení, aktivitě, kvalitě vašeho spánku či úrovni stresu, kterému jste byli během dne vystaven. Disponují integrovanými senzory ECG pro elektrografii a PPG pro fotopletysmografiu. Technologie Asus Health sleduje a analyzuje získané informace.

Šikovná aplikace Asus HealthConnect

V praktické mobilní aplikaci Asus HealthConnect, která je k dispozici zdarma na Google Play nebo App Store můžete sledovat údaje o tepové frekvenci, krevním tlaku, spánku, stresu apod. Mimo jiné umožňuje také zaznamenávání hmotnosti, užívání léků, glykémie a jiné. Abyste nezapomněli užít potřebné léky, disponuje budíkem, který vám to připomene. Vybrané zdravotní informace můžete bezpečně a jednoduše sdílet s vaším lékařem nebo rodinou.

 

Tipy a rady na zlepšení vaší kondice

Mimo jiné jsou hodinky Asus VivoWatch BP vybaveny užitečným algoritmus Asus Health, který vám poskytne tipy a rady na zlepšení vaší kondice založené na měřeních a osobních návycích v aplikaci ASUS HealthConnect. Pracuje s altogritmusom pro automatickou analýzu informací obsažených ze senzorů PPG, ECG a dalších zdravotních hodnot získaných díky hodinkám.

 

Dlouhá výdrž baterie a vestavěný GPS přijímač

Abyste mohli v aplikaci u jednotlivých aktivitách sledovat užitečné statistiky disponují integrovaným GPS přijímačem, který zaznamenává rychlost, vzdálenost či dobu trvání. O to, abyste je mohli využívat bez omezení se postará baterie, která se pyšní výdrží až 28 dní při běžném používání.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Asus
? Smart: Ano

Ostatní

Kód produktu: 90HC00B1-M10P10

Recenze Asus VivoWatch BP černé

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus VivoWatch BP černé