Asus USB-N13 Wi-Fi 802.11n USB client

349 Kč ? Ušetříte 14 % 299 Kč

Produkt je možné rezervovat na prodejně – Dostupnost v prodejnách

Rezervovat v prodejně

Nákupem získáte 2,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Jednoduchý WiFi adaptér Asus USB-N13 dokáže zlepšit vlastnosti vašeho připojení a přinést jej i do vzdálenějších koutů, ve kterých chcete stále využívat svůj notebook nebo počítač na prohlížení webu. Jeho instalace je maximálně jednoduchá, stačí jej připojit, stisknout tlačítko na USB adaptéru a další na routeru a můžete surfovat. Je navrhovaný tak, aby nejen dobře vypadal, ale plnil si svou konstrukcí i roli, kterou je ještě větší rozšíření pásma, se kterým dosáhnete výbornou rychlost, přenosu až 300 Mb / s. Velkou výhodou je i kompatibilita s operačními systémy Windows, Mac i Linux. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 14 %

Popis produktu

Základní informace

Bezdrátový WiFi adaptér Asus USB-N13 využívá vlastnosti WiFi přístupového zařízení a zvyšuje tak signál přijímán na počítačích a noteboocích. Vhodný je proto i na cesty při přenosných zařízeních, protože si takto můžete dopřát vlastnosti WiFi se standardem 802,11n. Antény jsou v něm integrovány, čili nenarušují jeho vzhled a díky tomu může vypadat stylovější, neutrálnější a profesionálnější. Dostanete s ním připojení, které je stabilní a zároveň bezpečné a dokážete ho přestavit i na samostatný přístupový bod, čímž se značně zvyšují jeho možnosti.

300 Mb/s Pro N

Anténa a vnitřní rozložení adaptéru je vytvořeno tak, aby byl přenos signálu co nejoptimálnější a nejčistší, s čímž poskytuje širší pásmo připojení. S novým druhem šifrování dokáže nejrychleji přistoupit k síti, takže je skvělý pro využití v kancelářích i na doma a přináší rychlost, se kterou si budete moci dopřát streamování videa v HD kvalitě i vedle toho jako stahujete soubory.

Připojení

Instalace žádného jiného zařízení nikdy nebyla tak snadná jako nyní. Po připojení USB adaptéru do vašeho notebooku nebo počítače stačí na něm stisknout jediné tlačítko a totéž provést na routeru (tlačítko WPS) a už máte k dispozici rychlé a okamžité řešení pro surfování po webu.

Vytvoření sítě

V případě potřeby použití v rodinném prostředí, v kanceláři nebo na služební cestě s několika kolegy, můžete vytvořit malé prostředí WLAN, kde takto kontrolujete oprávnění, které udělíte jednotlivým sítím a tak máte zaručeno, že se nikdo nedostane ke stránkám, které nežádáte nebo bude někdo používat síť pro neoprávněné účely.

Kompatibilita

Důkazem, že ho v současnosti spustíte na téměř každém zařízení je i široká podpora operačním systémem Windows, Mac i Linux. Při Windowsu to je od staršího systému 2000 až po současný Win 7, při Mac je to od 10.3 po 10.5 a při Linuxu jsou to systémy Redhat, Ubuntu i Fedora.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní WLAN
  • Wi-Fi standardy 802.11b, 802.11g, 802.11n
  • Frekvence 2,4 GHz
  • Typ adaptéru externí

Další vlastnosti

Značka: Asus
Rozhraní: WLAN
Interní: Ne
Frekvence: 2,4 GHz
Šifrování: WEP, WPA, WPA2

Konektivita

Rozhraní hostujícího počítače: USB
Wi-Fi standardy: 802.11n, 802.11g, 802.11b
Rozhraní: USB

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 22 mm
Výška: 10 mm
Délka: 70 mm
Hmotnost: 9,1 g

Další parametry

Typ produktu: Wi-Fi adaptér/karta
Přenosová rychlost 2,4 GHz: 300 Mbps
Typ adaptéru: externí

Ostatní

Kód produktu: 90-IG13002E02-0PA0

Všechny parametry

Recenze Asus USB-N13 Wi-Fi 802.11n USB client

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus USB-N13 Wi-Fi 802.11n USB client