3,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Nejmenší klíč ASUS USB-BT400 Mini Bluetooth umožňuje rychlý a bezproblémový přenos dat z notebooku nebo počítače do jiných zařízení, jako jsou mobilní telefony nebo tablety, a stará se také o přenos signálu do tiskáren nebo reproduktorů. Přenos dat prostřednictvím klíče je velmi rychlý, dosahuje rychlosti až 3 Mb/s a svá data a multimediální obsah můžete přenést během několika sekund. Výhodný je také díky systému úspory energie, s nímž se téměř nevybíjí. Pracuje s rozhraním 4.0 a můžete jej připojit k počítačům s více verzemi operačního systému Windows.

Základní informace

Snadno skladovatelný ASUS USB-BT400 Mini Bluetooth Dongle s rozhraním 4.0 je skvělým zařízením, které lze díky jeho velikosti kamkoli schovat, takže ani po připojení k notebooku nebo počítači nevypadá nijak neohrabaně nebo neskladně. Jeho černá barva dokáže splynout s více modely, protože vykazuje neutralitu. Umožňuje komunikovat bez drátů s různými zařízeními, jako jsou notebooky, tablety, mobilní telefony, klávesnice, ovladače nebo třeba jen sluchátka či reproduktory, a to dokonce s několika najednou.

Výkon

Jeho dosah je až 10 metrů, a to i přes zdi, takže můžete mít zařízení klidně uložené v jiné místnosti, kde ho někdo používá, a přesto uskutečnit přenos. Dokáže zpracovávat data rychlostí až 3 Mb/s, což v praxi znamená úžasnou rychlost přenosu. Pro příklad: jednu běžnou průměrnou skladbu mp3 takto přenesete za méně než sekundu a půl a celý film DivX přenesete za méně než 4 minuty.

Bluetooth Low Energy

U zařízení si často ani nevšimnete, že přenášíte data, protože jeho spotřeba energie je tak minimální. Proto je tento modul také skvělým ekologickým a úsporným řešením, které můžete mít doma.

Rozměry

Důkazem toho, že je zařízení opravdu maximálně kompaktní, jsou jeho rozměry, které jsou dány rozměry 19,47 x 16 x 8,1 mm, což je opravdu naprosté minimum, a jeho hmotnost je 2,2 g, takže rozhodně nic nezatíží.

Kompatibilita

Můžete ji používat na velkém množství současných notebooků a počítačů, protože je kompatibilní s více verzemi operačního systému Windows, od XP až po aktuální Windows 8.

Hodnocení

3,0 / 5

1 recenze ASUS USB-BT400

60% Kvalita
Dobrá

60% Hodnota za peníze
Dobrá

Jak pracujeme s recenzemi

Jan

12. 11. 2021

Celkové hodnocení

Kvalita Dobrá

Hodnota za peníze Dobrá


  • Levný
  • Nefungoval pod Win 11