Asus ZenDrive U9M stříbrná

999 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 9,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Externí DVD mechanika Asus ZenDrive U9M ve stříbrné barvě představuje praktické zařízení pro připojení DVD nosičů do vašeho notebooku nebo počítače, který takovou optickou mechaniku neobsahuje. Zaujme vás už na první pohled svým sofistikovaným designem a štíhlým profilem. Disponuje dvojicí portů USB a to USB Type C a USB Type A. Ultra-rychlý přenos dat vám umožní port USB Type C. Její rychlost zápisu tvoří 8x DVD a aktivní podporou archivního ukládání M-DISC. V balení se nacházejí také kabely pro připojení. Dodávána se softwarem pro zálohu dat. Kompatibilní s Windows i Mac zařízeními. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Prémiový design

Externí DVD mechanika Asus U9M je extrémně tenká. Díky svému jedinečnému jednoduchému designu z prémiových materiálů je stvořená k cestování a mobilitu. Ideálně se hodí ke Asus ZENBOOK. Sofistikovaný vzhled je inspirován zenové filozofií se soustředěnými kruhy pro ztělesnění technologické estetiky. Minimalistická konstrukce s profilem 13 mm dělá dokonalého společníka pro tenké a lehké notebooky.

Kompatibilita

Praktický společník Asus U9M je vybaven dvojicí rozhraní a to USB typu C a typu A. Plně podporuje celou řadu notebooků včetně Mac zařízení. Převratný port USB typu C umožňuje snadné připojení kompatibilních zařízení. Můžete takto využít ultra-rychlý přenos dat mezi zařízeními.

Možnost zálohování

Optická mechanika Asus U9M podporuje řešení pro ukládání archivních dat M-DISC, jejichž životnost je přibližně 1 000 let a více. Umožní vám uchovat všechny vaše vzácné vzpomínky po dlouhou dobu. Poskytuje kompletní a snadno použitelné řešení pro zálohování. Software CyberLink Power 2Go a PowerBackup představují jednoduchý program pro zálohu dat podle vašich požadavků. Chrání vaše informace a minimalizuje riziko ztráty dat.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ mechaniky DVD
  • Zápis dat Ano
  • Vyrovnávací paměť 0,75 MB

Další vlastnosti

Značka: Asus

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 142,5 mm
Výška: 13,9 mm
Délka: 135,5 mm
Hmotnosť: 228 g

Multimédia

Typ média: DVD-RW

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10

Mechanika a disk

Typ mechaniky: DVD
Zápis dat: Ano

Datové uložiště

Vyrovnávací paměť: 0,75 MB

Rychlost zápisu

Rychlost zápisu CD: 24

Rychlost čtení

Rychlost čtení DVD: 8
Rychlost čtení CD: 24

Funkce

Lightscribe: Ne

Ostatní

Kód produktu: 90DD02A2-M29000

Všechny parametry

Recenze Asus ZenDrive U9M stříbrná

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus ZenDrive U9M stříbrná