Asus ZenDrive U9M černá

999 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 9,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Externí DVD mechanika Asus ZenDrive U9M v černé barvě představuje praktické zařízení pro připojení DVD nosičů do vašeho notebooku nebo počítače, který takovou optickou mechaniku neobsahuje. Zaujme vás už na první pohled svým sofistikovaným designem a štíhlým profilem. Disponuje dvojicí portů USB a to USB Type C a USB Type A. Ultra-rychlý přenos dat vám umožní port USB Type C. Její rychlost zápisu tvoří 8x DVD a aktivní podporou archivního ukládání M-DISC. V balení se nacházejí také kabely pro připojení. Dodávána se softwarem pro zálohu dat. Kompatibilní s Windows i Mac zařízeními. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Prémiový design

Externí DVD mechanika Asus U9M je extrémně tenká. Díky svému jedinečnému jednoduchému designu z prémiových materiálů je stvořená k cestování a mobilitu. Ideálně se hodí ke Asus ZENBOOK. Sofistikovaný vzhled je inspirován zenovou filozofií se soustředěnými kruhy pro ztělesnění technologické estetiky. Minimalistická konstrukce s profilem 13 mm dělá dokonalého společníka pro tenké a lehké notebooky.

Kompatibilita

Praktický společník Asus U9M je vybaven dvojicí rozhraní a to USB typu C a typu A. Plně podporuje celou řadu notebooků včetně Mac zařízení. Převratný port USB typu C umožňuje snadné připojení kompatibilních zařízení. Můžete takto využít ultra-rychlý přenos dat mezi zařízeními.

Možnost zálohování

Optická mechanika Asus U9M podporuje řešení pro ukládání archivních dat M-DISC, jejichž životnost je přibližně 1 000 let a více. Umožní vám uchovat všechny vaše vzácné vzpomínky po dlouhou dobu. Poskytuje kompletní a snadno použitelné řešení pro zálohování. Software CyberLink Power 2Go a PowerBackup představují jednoduchý program pro zálohu dat podle vašich požadavků. Chrání vaše informace a minimalizuje riziko ztráty dat.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Typ mechaniky DVD
  • Zápis dat Ano
  • Vyrovnávací paměť 0,75 MB

Další vlastnosti

Značka: Asus

Fyzické vlastnosti a barva

Šírka: 142,5 mm
Výška: 13,9 mm
Délka: 135,5 mm
Hmotnosť: 228 g

Multimédia

Typ média: DVD-RW

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10

Mechanika a disk

Typ mechaniky: DVD
Zápis dat: Ano

Datové uložiště

Vyrovnávací paměť: 0,75 MB

Rychlost zápisu

Rychlost zápisu CD: 24

Rychlost čtení

Rychlost čtení DVD: 8
Rychlost čtení CD: 24

Funkce

Lightscribe: Ne

Ostatní

Kód produktu: 90DD02A0-M29000

Všechny parametry

Recenze Asus ZenDrive U9M černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus ZenDrive U9M černá