Asus TUF Gaming M3 černá

499 Kč

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 4,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Herní myš Asus TUF Gaming M3 v černém provedení je optimalizovaná pro hraní FPS her. Její povrch má speciální vrstvu, která odolává poškrábání, tření a slanému potu. Herní atmosféru umocní RGB podsvícení Aura Sync. Myš disponuje 7 programovatelnými tlačítky a spínači s výdrží 20 milionů stisknutí. Ve výbavě nechybí optický senzor s upravitelným rozlišením od 200 dpi do 7000 dpi. Myš vyladíte podle vašich představ pomocí softwaru Armoury II. Konektivitu má na starosti kabel s USB konektorem. Zobrazit celý popis

Popis produktu

Ergonomický design

Černá herní myš Asus TUF Gaming M3 s nízkou hmotností a 7 programovatelnými tlačítky je optimalizovaná pro hraní FPS her. Má ergonomický tvar určený pro používání v pravé ruce. Povrch myši disponuje speciální vrstvou, která odolává poškrábání, tření a slanému potu. K dlouhodobé spolehlivosti také přispívají spínače s výdrží 20 milionů stisknutí.

Optický senzor

I ten nejjemnější pohyb myši zaznamená optický senzor. Jeho rozlišení má rozsah od 200 dpi do 7000 dpi a jednoduše si ho přizpůsobíte prostřednictvím Asus Armoury II. Během hry můžete přepínat mezi hodnotami DPI přepínači.

RGB podsvícení Aura Sync

Díky RGB podsvícení Aura Sync dostanete svobodu při přizpůsobování myši pomocí širokého spektra barev a tří světelných efektů. Podsvícení jednoduše synchronizovat s dalšími vašimi periferiemi podporujícími Aura Sync, takže si můžete vytvořit skutečně jedinečnou herní atmosféru, která vás pohltí.

Armoury II

Software Armoury II nabízí rozsáhlé ovládací prvky a intuitivní uživatelské rozhraní, ve kterém si snadno upravíte herní myš podle svých představ. Můžete vytvořit profily, nastavit barvu podsvícení i světelné efekty, přiřazovat funkce tlačítkům nebo upravovat nastavení výkonu. K dispozici jsou i hardwarové statistiky během hraní.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Typ senzoru optická
  • Rozlišení senzoru 7000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano
  • Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Další vlastnosti

Značka: Asus
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šířka: 118 mm
Výška: 40 mm
Hmotnost: 84 g
Hloubka: 68 mm

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10

Klávesnice

Typ použití: herní

Vstupní zařízení

Typ senzoru: optická
Rozlišení senzoru: 7000 dpi
Nastavitalná ergonomie: Ne
Programovat.tlačítka myši: Ano
Bezdrát.dok s nabíjením: Ne

Ostatní

Kód produktu: 90MP01J0-B0UA00

Všechny parametry

Recenze Asus TUF Gaming M3 černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus TUF Gaming M3 černá