ASUS TUF Gaming M3 černá


Rozhraní: USB, Typ použití: herní, Provedení: Kabelové, Typ senzoru: optická, Rozlišení senzoru: 7000 dpi, Programovat.tlačítka myši: Ano, Bezdrát.dok s nabíjením: Ne,


Cena 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 4,99 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


  • Hlídat změny
  • Vytisknout

Top příslušenství

Popis produktu

Herní myš ASUS TUF Gaming M3 v černém provedení je optimalizovaná pro hraní FPS her. Její povrch má speciální vrstvu, která odolává poškrábání, tření a slanému potu. Herní atmosféru umocní RGB podsvícení Aura Sync. Myš disponuje 7 programovatelnými tlačítky a spínači s výdrží 20 milionů stisknutí. Ve výbavě nechybí optický senzor s upravitelným rozlišením od 200 DPI do 7 000 DPI. Myš vyladíte podle vašich představ pomocí softwaru Armoury II. Konektivitu má na starosti kabel s USB konektorem.

Ergonomický design

Černá herní myš ASUS TUF Gaming M3 s nízkou hmotností a 7 programovatelnými tlačítky je optimalizovaná pro hraní FPS her. Má ergonomický tvar určený pro používání v pravé ruce. Povrch myši disponuje speciální vrstvou, která odolává poškrábání, tření a slanému potu. K dlouhodobé spolehlivosti také přispívají spínače s výdrží 20 milionů stisknutí.

Optický senzor

I ten nejjemnější pohyb myši zaznamená optický senzor. Jeho rozlišení má rozsah od 200 DPI do 7 000 DPI a jednoduše si ho přizpůsobíte prostřednictvím ASUS Armoury II. Během hry můžete přepínat mezi hodnotami DPI přepínači.

RGB podsvícení Aura Sync

Díky RGB podsvícení Aura Sync dostanete svobodu při přizpůsobování myši pomocí širokého spektra barev a tří světelných efektů. Podsvícení jednoduše synchronizujete s dalšími vašimi periferiemi podporujícími Aura Sync, takže si můžete vytvořit skutečně jedinečnou herní atmosféru, která vás pohltí.

Armoury II

Software Armoury II nabízí rozsáhlé ovládací prvky a intuitivní uživatelské rozhraní, ve kterém si snadno upravíte herní myš podle svých představ. Můžete vytvořit profily, nastavit barvu podsvícení i světelné efekty, přiřazovat funkce tlačítkům nebo upravovat nastavení výkonu. K dispozici jsou i hardwarové statistiky během hraní.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Typ použití herní
Provedení Kabelové
Typ senzoru optická
Rozlišení senzoru 7000 dpi
Programovat.tlačítka myši Ano
Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ASUS TUF Gaming M3 černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno