ASUS TUF Gaming H3 Wireless černý

Headset, Frekvenční rozsah: 20-20000 Hz, Impedance: 32 ohm, Citlivost: 40 dB, Vestavěný mikrofon, Ovládání hlasitosti, Bezdrátové, Dosah: 25 m, Odnímatelný kabel, USB-C, černá. Více info

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Bezdrátový headset ASUS TUF Gaming H3 Wireless v černém provedení s nízkou hmotností disponuje čelenkou z nerezavějící oceli i náušníky složenými ze 100% proteinové kůže a chladicí paměťové pěny. Virtuální 7.1 kanálový prostorový zvuk nabídnou 50mm měniče ASUS Essence s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz a impedanci 32 ohmů. Ve výbavě naleznete ovládací prvky na náušníku i jednosměrný vyklápěcí mikrofon. Připojení zajistí 2,4GHz bezdrátový přenos s dosahem do 25 metrů.

Headset s nízkou hmotností

Bezdrátový herní headset ASUS TUF Gaming H3 Wireless v černém provedením má hmotnost pouze 307 gramů a je navržen tak, aby zajistil pohodlí během dlouhých herních sezení. Disponuje čelenkou z nerezavějící oceli i náušníky, které jsou složeny ze 100% proteinové kůže a chladicí paměťové pěny.

1. 100% proteinová kůže
2. Chladicí paměťová pěna

Pohlcující zvuk

Skvělý zvukový zážitek vám nabídnou 50mm měniče ASUS Essence s frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz a impedancí 32 ohmů. Náskok před konkurencí během hraní poskytne virtuální 7.1 kanálový prostorový zvuk.

Ovládání na dosah ruky

ASUS TUF Gaming H3 Wireless disponuje ovládacími prvky na náušníku, takže si snadno nastavíte hlasitost, vypnete nebo zapnete mikrofon i sluchátka.

1. Zapnutí/vypnutí mikrofonu a sluchátek
2. Ovládání hlasitosti a ztlumení zvuku
3. Vypínač
4. Indikátor stavu napájení a nabíjení
5. Nabíjecí port

Bezproblémová komunikace

Čistou hlasovou komunikaci zajistí jednosměrný vyklápěcí mikrofon. Je certifikován společnostmi TeamSpeak a Discord.

Bezdrátové připojení

Bezdrátové připojení zajistí 2,4GHz bezdrátový přenos s dosahem do 25 metrů. Headset je kompatibilní s počítači, PlayStation 5, Nintendo Switch i s mobilními telefony.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 40 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Výdrž batérie 15 hod.
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ano
Konektor USB-C

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ASUS TUF Gaming H3 Wireless černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi