ASUS TUF Gaming H3 černošedý


Vestavěný mikrofon: Ano, Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Citlivosť: 40 db, Impedance: 32 OHM, Styl nošení: náhlavní, Typ headsetu: herní, Bezdrátové: Ne, Konektor: 3,5 mm jack,

Barva


Cena 1 199 Kč

Sleva 20 % z ceny doporučené výrobcem: 1 499 Kč Zobrazit nápovědu

11,99 Kč Zpět na Electro World Věrnostní kartu: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Herní headset ASUS TUF Gaming H3 v šedé barvě vám díky kvalitnímu zvuku nabízí výhodu v herních soubojích. Disponuje 50mm měniči ASUS Essence, které vám zprostředkují 7.1 virtuální prostorový zvuk s podporou Windows Sonic. O vysoký komfort při nošení se postará nastavitelná čelenka z nerezové oceli spolu s měkkými polstrovanými náušníky potaženými proteinovou kůží. Analogový mikrofon zajistí jasnou komunikaci ve hře. K zařízením se headset připojí pomocí kabelu s 3,5mm jackem, který je zárukou multiplatformové kompatibility.

Hluboké basy a vyvážené výšky

Herní headset ASUS TUF Gaming H3 je vybaven exkluzivní vzduchotěsnou komorou a 50mm měniči ASUS Essence, které poskytují čistší zvuk se silnými basy.

7.1 virtuální prostorový zvuk

Nechte se vtáhnout přímo do hry díky 7.1 virtuálnímu prostorovému zvuku s podporou Windows Sonic a získejte tak výhodu v herním boji.

Lehké provedení

Díky lehké konstrukci headsetu TUF Gaming H3 s hmotností pouhých 294 gramů si vychutnáte vysoké pohodlí i během dlouhých herních maratonů.

Dokonalý komfort

Herní sluchátka ASUS TUF Gaming H3 disponují měkkými náušníky s rychle se ochlazující paměťovou pěnou, potaženými 100% proteinovou kůží, která jsou zárukou maximálního komfortu při nošení.

Odolná ocelová konstrukce

Čelenka headsetu je vyrobena z nerezové oceli, díky čemuž odolá všem možným situacím během herních seancí. Pro zvýšení pohodlí je hlavový most navržen tak, aby poskytoval o 20 % menší svírací sílu než jiné náhlavní soupravy.

Mikrofon

Pro jasnou komunikaci se spoluhráči je k dispozici jednosměrný mikrofon, který je certifikován předními komunikačními aplikacemi. Jednoduché a rychlé ztlumení mikrofonu a ovládání hlasitosti umožní ovládací prvek na náušníku.

Multiplatformní kompatibilita

S headsetem TUF Gaming H3 nebudete potřebovat další sluchátka. Díky univerzálnímu 3,5mm audio konektoru zařízení podporuje širokou škálu platforem, včetně PC, MAC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch a mobilních telefonů.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Vestavěný mikrofon Ano
Frekvenční rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Citlivosť 40 db
Impedance 32 OHM
Styl nošení náhlavní
Typ headsetu herní
Bezdrátové Ne
Konektor 3,5 mm jack

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ASUS TUF Gaming H3 černošedý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno