Asus Strix Tactic Pro US (černá)

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 34,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Přemýšlíte nad koupí nové klávesnice? V tom případě určitě sáhněte právě po Asus Strix Tactic Pro, která si získá Vaši pozornost nejen svou přijatelnou cenou a atraktivním vzhledem, ale především kvalitní konstrukcí a funkčností, kterou nabízí. Plně mechanické spínače zajišťují okamžitou odezvu a opravdu dlouhou životnost, která činí až 50 milionů stisknutí. N-Key Rollover funkce přes USB rozhraní je zárukou přesného ovládání. Vyznačuje se dále 21 snadno dostupnými makry, pomocí kterých víte rychle kombinovat příkazy a záznam maker i při běhu. Podsvícení působí obzvlášť efektně a nepřehlédnutelně zároveň. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Pod kontrolou

Vysoce odolná klávesnice Asus Strix Tactic Pro se vyznačuje vynikající odezvou a flexibilitou v každém směru. Vyznačuje se pokročilou technologií N-Key Rollover přes USB rozhraní, čímž zaručuje absolutně přesné ovládání. Žádný detail Vám tedy neunikne. Disponuje dále 13 speciálními, snadno dostupnými klávesami, které umožňují aktivovat makra. Až 21 příkazů víte aktivovat pouze jediným stiskem. Hráčů potěšíme určitě i informaci, že změny lze provést i během běhu, takže žádné přerušení hry není nutné.

Mechanické spínače

Asus Strix Tactic Pro klávesnice je ideálním řešením pro každého zaníceného hráče. Pokud si hraním hry vyplňujete každou volnou chvilku, určitě vsaďte na jistotu a pořiďte si právě tento model. Osazená je černými, modrými, hnědými a červenými spínači Cherry MX, jejichž životnost je až 50 milionů úderů. Ve srovnání s běžnými klávesnicemi to je až 10x více! Díky své citlivosti navíc zvládne provést mnohem více úkonů než jste zvyklí.

Kdekoliv se ocitnete

S hardwarovým režimem plug-and-play a integrovanou pamětí velikosti 4 MB ji oceníte i na cestách. Stačí ji jen připojit a začít používat. Žádné zdlouhavé instalace nejsou potřeba, co mnozí z Vás jistě ocení. Svým celkovým provedením i kvalitní konstrukcí, která je zjevná již na první pohled, bude nepřehlédnutelným prvkem na každém stole. S jejím výběrem budete absolutně spokojený.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB
  • Podsvícení Ano
  • Podporovaný OS Windows 7, Windows 10, Windows 8.1
  • Typ použití herní
  • Provedení Kabelové
  • Ergonomické provedení Ano
  • Programovatelné klávesy Ano
  • Odolné vůči postříkání Ne

Další vlastnosti

Značka: Asus
Provedení: Kabelové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá

Obsah balení

Obsah balení: CD,klávesy,odob.kláves

Konektivita

Rozhraní: USB

Funkce

Podsvícení: Ano
Multimediální klávesy: Ano
Programovatelné klávesy: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 8.1, Windows 10, Windows 7

Klávesnice

Typ použití: herní

Ergonomie

Ergonomické provedení: Ano

Vzhled

Odolné vůči postříkání: Ne

Ostatní

Kód produktu: 90YH0081-B2UA01

Všechny parametry

Recenze Asus Strix Tactic Pro US (černá)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus Strix Tactic Pro US (černá)