Asus Strix 2.0 (černý)

Tento produkt není možné aktuálně koupit na e-shopu, ale je možné se domluvit na nákupu s prodavačem přímo v prodejně

Jste vášnivým hráčem a přemýšlíte nad koupí nových herních sluchátek? V tom případě si určitě pořiďte právě tyto Asus Strix 2.0. Vaši pozornost i sympatie si získají nejen svou přijatelnou cenou, ale i atraktivním provedením a ohromnou reprodukcí. Právě díky své široké využitelnosti je umíte použít i s mnoha jinými zařízeními než jen herními konzolemi a počítači. Na mysli máme například mobilní telefony a tablety. 60 mm neodymové měniče jsou zárukou dokonalého přednesu a pohodlného nošení po celou dobu. Vyznačují se impedancí 32 Ohmů, frekvenčním rozsahem 20 - 20000 Hz a citlivostí 98 dB. S hmotností jen 320 gramů je lze používat i po dobu několika hodin. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Zbystřete svůj sluch

Asus Strix 2.0 sluchátka Vás zaujmou svou jedinečností, atraktivním vzhledem i přijatelnou cenou. Ať už při poslechu hudby nebo hraní her, vždy budete jejich reprodukcí uchvácen. Při hraní Vašich oblíbených herních titulů Vám neunikne žádný detail, výstřel zda blížící se nepřítel. Svým celkovým zněním se Vám dostanou až úplně pod kůži. Nechte se strhnout dějem a užijte si hru naplno. 60 mm neodymové měniče jsou zárukou mimořádně působivé a věrné reprodukce.

2 mikrofony

K dispozici budete mít dva mikrofony, což jejich flexibilitu výrazně zvyšuje. Budou tak skvělým řešením ať už pro domácí použití, nebo pro použití na cestách. Odnímatelný mikrofon oceníte především při hrách, protože zaručuje jasný, čistý a srozumitelný zvuk po celou dobu. V době, kdy nebudete hrát žádnou hru ho umíte snadno odejmout a uschovat mimo do bezpečí. Pro běžné konverzace Vám postačí i druhý, integrovaný mikrofon.

Stále s Vámi

Díky své praktické konstrukci jejich víte kdykoliv snadno složit a uschovat do jakékoliv brašny. Budete je mít tak stále u sebe a připravené k použití. S hmotností jen 320 gramů Vás nebudou nijak výrazně obtěžovat, což oceníte především při několikahodinovém používání. Kompatibilní jsou s mnoha mobilními telefony, taletmi, herními konzolemi či počítači s platformou PC i Mac. S délkou kabelu 1,5 metru je manipulace s nimi obzvlášť komfortní.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Frekvenční rozsah (Hz) 20 - 20 000
  • Citlivost 98 db
  • Impedance 32 OHM
  • Styl nošení náhlavní
  • Typ headsetu herní
  • Bezdrátové Ne
  • Konektor 3,5

Další vlastnosti

Značka: Asus
Impedance: 32 OHM
Typ headsetu: herní

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnost: 320 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20 - 20 000
Citlivost: 98 db
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Konektivita

? NFC: Ne
Odnímatelný kabel: Ne
Délka kabelu: 1,5 m
Bezdrátové: Ne
Konektor: 3,5

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Ostatní

Kód produktu: 90YH00H1-B1UA00

Všechny parametry

Recenze Asus Strix 2.0 (černý)

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus Strix 2.0 (černý)