Asus RT-N19 černý

Zobrazit


Wi-Fi štandardy: 802.11b, 802.11g, 802.11n, Frekvence: 2,4 GHz, LAN: 2,


Cena 849 Kč

8,49 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Top příslušenství

4,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

1 jeden nákup

Zobrazit jednu recenzi

Popis produktu

Wi-Fi router Asus RT-N19 v černé barvě poskytuje vysokou rychlost bezdrátového Wi-Fi až do 600 Mb/s na 2,4 GHz frekvenci. Velké vylepšené pokrytí pro připojení více zařízení zajišťují 4 externí antény. Umožňuje snadno nastavit VPN server pro přístup ke vzdáleným LAN datům s bezpečným šifrováním. K dispozici má rodičovskou kontrolu s monitorováním a omezením aktivit internetu pro připojené uživatele. Ovládání prostřednictvím Asus Router nabízí kontrolu síťových nastavení bez PC kdykoliv a kdekoliv. Zaujme vás i snadné nastavení routeru ve 3 krocích. Má 2 rozhraní LAN a jedno WAN. Podporuje UPnP, DLNA, IGMP v1/v2/v3, DNS Proxy, DHCP, SNMP, NTP Client, DDNS, Port Trigger, Port Forwarding, DMZ a šifrování 64bit WEP, 128bit WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK , WPA-Enterprise, WPA2-Enterprise, WPS support.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi štandardy 802.11b, 802.11g, 802.11n
Frekvence 2,4 GHz
LAN 2

Hodnocení

4,0 / 5

1 recenze Asus RT-N19 černý

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Karel

9.11.2020

Celkové hodnocení

Kvalita Nehodnocené

Hodnota za peníze Nehodnoceno


  • V domácích podmínkách (byt v panelovém domě) dostačující dosah Wifi (hodně záleží na umístění a náklonu antén).
  • V domácích podmínkách (byt v panelovém domě) velmi slušná rychlost Wifi.
  • Přehledné prostředí pro snadné nastavení a ovládání v češtině přes mobilní aplikaci s možností blokovat nebo časově omezovat přístup jednotlivých zařízení.
  • Slabší dosah Wifi se srovnatelnými modely (v panelákovém bytě např. slabší dosah na balkoně, o dvě poschodí už se ztrácí úplně).

Pro mé využití v panelákovém bytě plně dostačující s velmi slušnou rychlostí Wifi s přehlednou okamžitou kontrolou a možnostmi změn přes aplikaci v mobilu z křesla obýváku. Dosah Wifi jsem musel doladit vhodným umístěním v bytě a polohou antén. Může jít ovšem ale jen o nepovedený kus, nevím, neřeším, protože i tak zvládá stahování, sledování TV a on-line přenosy distanční výuky najednou. Za mě spokojenost, ale třeba pro rodinné domy z hlediska dosahu bych byl ostražitější. Velmi oceňuji možnost permanentního harmonogramu přednastavení časového omezení přístupu jednotlivých připojených zařízení, což uvítají rodiče dětí závislých na sociálních sítích, kde donucovacím prostředkem je vypnutí internetu a trpí tím tak i celá rodina. Příslušná zařízení pouze zahlásí blokování přístupu v blokovaných zařízeních a ostatní zařízení jsou nadále připojená. Za mě super, konečně jsem našel relativně levné řešení.