Asus RT-AC5300 Tri-Band Wi-Fi Gigabit Router

10 990 Kč ? Ušetříte 15 % 9 299 Kč

Na splátky spočítat

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 92,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Síťový router Asus RT-AC5300 nabízí třípásmové gigabitové a bezdrátové připojení AC5300. Mimořádně rychlý router podporuje standard 802.11ac s celkovou rychlostí přenosu ve všech třech pásmech 5334 Mb/s. Online hraní her s nízkou latencí a plynulé přehrávání online obsahu v rozlišení 4K a extrémně rychlé sdílení souborů vám zajistí tento router. Tři pásmu umožňují připojení několik zařízení současně bez omezení toku dat či rychlosti. Konfigurace antén 4x4 s funkcí AiRadar je vhodná pro univerzální přizpůsobení vyzařovaného diagramu. Osminásobná kapacita Wi-Fi přichází s revoluční technologií MU-MIMO. Agregace linek podporuje rychlost přenosu dat přes kabel, aby vysokou přístupovou rychlost mohlo využívat více zařízení. Zobrazit celý popis

  • Výprodej − 15 %
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Tří pásmový router

Router Asus RT-AC5300 okamžitě posune vaši bezdrátovou síť na vyšší úroveň. Nejnovější technologie NitroQAM zvyšuje rychlost Wi-Fi připojení pro všechny členy a zařízení ve vaší rušné domácnosti. Nádherné zpracování vynikne v každé domácnosti i se špičkovými funkcemi, mezi které patří například široké pokrytí Wi-Fi, technologie Tri-Band Smart Connect, prvotřídní agregace linek či revoluční technologie MU-MIMO a komplexní zabezpečení.

Plynulá hra a streamování

Bez ohledu na to, zda hrajete náročné online hry nebo přehráváte online video ve vysokém rozlišení 4k Ultra HD, nedochází k žádnému trhání obrazu ani využívání mezipaměti. Vychutnejte si plynulé streamování a hraní her s nízkou latencí. Bezplatný nástroj pro zrychlení her WTFast automaticky optimalizuje rychlost, díky vybírání nejefektivnější trasy pro herní pakety. Adaptivní řízení kvality služeb QoS upřednostní herní pakety a aktivity, čímž umožní zvětšit šířku pásma pro plynulé hraní her. Možnosti sítě tvoří pouze polovinu herního výkonu.

Možnosti využití

Router Asus RT-AC5300 je mistrem v oblasti zábavy, protože nabízí vysoký výkon pro všechna zařízení používané všemi uživateli ve vaší domácnosti najednou. Podporuje IP kamery, termostaty a různé jiné zařízení, které ještě ani nevlastníte. Provedení se čtyřmi anténami na odesílání s čtyřmi anténami na příjem dat výrazně zlepšuje dosah síti Wi-Fi a stabilitu signálu. Více pásem znamená více zařízení. Díky nim může najednou pracovat více zařízení bez omezení.

AiProcection

Tato technologie poskytuje zabezpečení vašeho digitálního světa. Využívejte provádění online aktivit bezpečně a spolehlivě. Automatická ochrana před chybami zabezpečení, blokování škodlivých stránek a rodičovské kontroly zajišťuje vysokou úroveň ochrany pro všechny uživatele. Monitorování a omezení činnosti na internetu je možné provést pro kteréhokoliv uživatele. Rodičovská kontrola pomáhá zabránit uživatelům zobrazovat nevhodné webové stránky.

Centrum vaší domácnosti

Díky 4 portům Gigabit LAN na směrovači Asus RT-AC5300 můžete připojit až 4 zařízení kompatibilní s rozhraním Ethernet současně. Router se stane síťovým centrem vaší digitální domácnosti, protože zařízení, které nepodporují připojení Wi-Fi může nyní využívat vlastní vyhrazené porty. Zabudované porty USB 3.0 a 2.0 umožňují připojit USB zařízení, se kterými můžete pohodlně sdílet s ostatními uživateli rozličné data. Router navíc nabízí agregaci linek, která přes 2 porty LAN s funkcí Teaming přináší mimořádně rychlé kabelové připojení s rychlostí až 2Gb/s.

Snadná správa sítě

Router Asus RT-AC5300 disponuje intuitivním uživatelským rozhraním AsusWRT, které umožňuje snadnou instalaci přes webový prohlížeč ve třech jednoduchých krocích a zároveň nabízí řadu pokročilých funkcí. I díky Asus Router App máte kontrolu nad svým síťovým připojením z kadiaľkoľvek. V aplikaci najdete i jednoduché nastavení routeru, monitorování provozu v reálném čase, zrychlení her jediným kliknutím, bezproblémové sdílení Wi-Fi s hosty, inteligentní diagnostiku sítě či praktické aktualizace firmwaru.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi standardy 802.11b, 802.11g, 802.11n, 802.11a, 802.11ac
  • Frekvence 2,4 GHz, 5 GHz
  • LAN 4

Další vlastnosti

Značka: Asus
Frekvence: 2,4 GHz, 5 GHz
Počet antén: 8
Šifrování: WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK
Funkce routru: MIMO, DDNS, DMZ (demilitarizovaná zóna), Gigabit LAN, DNS (Domain Name System), UPnP (Universal Plug and Play), QoS, rodičovská kontrola, síť pro hosty, WPS (Wireless Provisioning Services)

Konektivita

Počet USB portů: 2
Wi-Fi standardy: 802.11ac, 802.11a, 802.11n, 802.11g, 802.11b
LAN: 4
WAN: 1
DLNA: Ne
WiFi-Band: Ne
VPN server: Ano

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 245 mm
Výška: 65 mm
Délka: 245 mm

Další parametry

Přenosová rychlost 2,4 GHz: 1000 Mbps
Přenosová rychlost 5 GHz: 2167 Mbps
Typ produktu: Router

Ostatní

Kód produktu: 90IG0201-BN2G00

Všechny parametry

Recenze Asus RT-AC5300 Tri-Band Wi-Fi Gigabit Router

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus RT-AC5300 Tri-Band Wi-Fi Gigabit Router