Asus RT-AC2400

  • Sleva
  • Doprava zdarma

Wi-Fi štandardy: 802.11ac, Frekvence: 5 GHz, 2,4 GHz,


Cena 4 499 Kč

Sleva 6 % z původní cena: 4 799 Kč Zobraziť nápovědu

44,99 Kč Zpět na Electro World věrnostní kartu: Zobraziť nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Popis produktu

Dvoupásmový bezdrátový router Asus RT-AC2400 v černé barvě s podporou standardů Wi-Fi IEEE 802.11 a/b/g/n/ac nabídne kombinovanou přenosovou rychlost až 2400 Mb/s. Disponuje 2jádrovým procesorem pro vylepšený výkon, technologiemi beamforming, MU-MIMO, AiRadar 2.0, AiProtection Pro, IPv4, IPv6, adaptivním QoS a funkcí Rodičovská kontrola. Router je vybaven rozhraními 1x WAN, 4x LAN a 1x USB 3.0.

Užijte si vysokou rychlost

Dvoupásmový bezdrátový router Asus RT-AC2400 podporuje Wi-Fi 5. generace, která poskytuje velmi vysoké přenosové rychlosti. V pásmu 2,4 GHz dosahuje rychlost až 600 Mb/s a v pásmu 5 GHz až 1733 Mb/s. Díky vylepšené šířce pásma vám router umožní ještě rychlejší streamování, procházení webu nebo hraní online her s nízkou odezvou a stabilním průběhem. Kombinací obou pásem je možné dosáhnout rychlosti až 2400 Mb/s. Skvělou funkcí je také Ai Radar 2.0, která inteligentně posiluje signál, aby bylo dosaženo kvalitního a rychlého připojení každého zařízení.

Stále stabilní přenos dat

Aby byl přenos dat stále stabilní i ve větších sítích, kde je připojeno více zařízení, je router vybavený výkonným dvoujádrovým procesorem. Tento procesor eliminuje výpadky, které postihují běžné routery. Pokud je vaše síť zatížena množstvím zařízení, tak právě pro vás je vhodný tento model. Vaše domácí síť bude stabilní a umožní vám plynulý streaming HD videí, hraní online her s nízkou odezvou a nepřerušované stahování dat. Router je také vybavený USB-A 3.0 portem, který umožní rychlý přenos dat pro pohodlné sdílení.

Technologie MU-MIMO a Asus QoS

Router Asus RT-AC2400 podporuje také technologii MU-MIMO. Tato technologie umožňuje kompatibilním zařízením poskytnout vlastní Wi-Fi připojení, což umožní jejich připojení bez zpomalení sítě. Každý podporovaný klient tak bude připojený maximální rychlostí současně. Asus QoS je funkce, která sleduje přenosy dat a umožní vám nastavit si prioritní přenosy ať už pro streaming videí nebo pro hraní online her, navíc pro každého klienta zvlášť. Tato funkce eliminuje nechtěná zpoždění u prioritních činností. Přenos dat je sledovaný na Wi-Fi i na kabelech. 

Rodičovská kontrola

Router Asus RT-AC2400 vám umožní ohlídat a zabezpečit surfování vašich dětí. Je možné si nastavit dobu surfování pro každé zařízení zvlášť. Samozřejmostí je možnost sledování internetové aktivity. Své děti tak můžete ochránit před nebezpečím na síti a také omezit dobu využívání telefonu, tabletu nebo počítače na určitý čas a dobu trvání.

Přehledné rozhraní

Nastavení routeru Asus RT-AC2400 je velmi jednoduché a intuitivní. Uživatelské rozhraní ASUSWRT vám umožní provádět veškerá potřebná nastavení, sledovat síťovou aktivitu, detekovat připojená zařízení a mnoho dalšího. Prvotní nastavení probíhá ve třech krocích a je možné ho zvládnout za pouhých 30 sekund. 

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Wi-Fi štandardy 802.11ac
Frekvence 5 GHz, 2,4 GHz

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí Asus RT-AC2400

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno