Asus ROG Strix Magnus

Prodej tohoto produktu byl ukončen

Popis produktu

Ať vás je slyšet

Asus ROG Strix Magnus je první mikrofon speciálně určený pro herní streamy. Mikrofon má tři samostatné studiové kondenzátorové kapsle pro dosažení originální kvality záznamu. Technologie ENC, kompaktní tvar a osvětlení Aura RGB posouvají tento mikrofon dále za hranice až nad rámec tradičních mikrofonů. Mikrofon poskytne mimořádně kvalitní zážitek pro vaše publikum.

Kvalita jako ve studiu

Se třemi 14 mm kondenzátorovými kapslemi se cítíte jako ve studiu. Asus ROG Strix Magnus zachytí každý hlasový tón, který jasně vyjadřuje vaše emoce a postoj k vašemu publiku. Mikrofon dává vašim nahrávkám novou úroveň profesionality a vaše publikum bude mít lepší, bohatší a realističtější zvuk pro lepší zážitky z poslechu.

Automatická redukce šumu

Mikrofon je vybaven technologií ENC, která umožňuje dosáhnout nahrávky ve studiové kvalitě bez nutnosti nákladných a objemových zvukových materiálů. Zvláštní mikrofon uvnitř ROG Strix Magnus aktivně snímá hluk okolí a posílá ho do tří kondenzátorových kapslí pro analýzu. Výsledkem je okamžitá eliminace rušivých zvuků (klávesové zkratky, kliknutí myší, ventilátor), a tím je zaručena výjimečná kvalita záznamu.

Kompaktní design s osvětlením

Asus ROG Strix Magnus se vyznačuje RGB světelnými efekty. Vyberte si z více než 16,8 milionů barevných světelných efektů, které budou bavit i vaše publikum. Byl navržen speciálně pro hraní her i díky jeho kompaktnímu tvaru. Zapadne přímo za vaši klávesnici bez omezení obrazovky. Tento prostorově úsporný design eliminuje potřebu velkých stojanů nebo montáž na stěnu. Můžete se soustředit na hru a zároveň i na vysílání.

Jednoduché ovládání

Tlačítka a ovládací prvky na zařízení Asus ROG Strix Magnus jsou důmyslně umístěna pro jednoduchý provoz během intenzivních bojů a streamování. Jsou dostupná bez toho, abyste museli odstranit druhou ruku z myši. Můžete vytvářet nahrávky nejvyšší kvality i během herní akce. K dispozici je také port USB 2.0 pro připojení jiných zařízení. K mikrofonu můžete připojit hudební nástroj a nahrávat nebo streamovat hudbu s nedotknutelnou zvukovou kvalitou bez zkreslení.

Parametry produktu

Další vlastnosti

Značka: Asus

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: stříbrná
Šířka: 194 mm
Výška: 97,5 mm
Délka: 200 mm
Hmotnost: 1080 g

Zvuk

Frekvenční rozsah (Hz): 20-20000
Citlivost: 35 db

Konektivita

Délka kabelu: 1,5 m
Připojení mikrofonu: USB
Bezdrátové: Ne

Mikrofon

Typ mikrofonu: kondenzátorový

Další parametry

Stojan: Ano

Ostatní

Kód produktu: 90YH0101-B2UA00

Recenze Asus ROG Strix Magnus

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se