Asus ROG Strix Go 2.4 černý

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 49,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Herní headset Asus ROG Strix Go 2.4 s hmotností 290 gramů disponuje exkluzivními vzduchotěsnými komorami a 40 mm měniči Asus Essence, které zajistí bohatý zvuk s optimalizovanými basy. Hlasovou komunikaci se spoluhráči umožní hlavní odpojitelný mikrofon s technologií potlačení šumu pomocí AI i skrytý všesměrový mikrofon. Náhlavní souprava má integrované ovládací prvky na sluchátku. Zvuk detailnější nastavíte prostřednictvím softwaru Armory II. Headset připojíte k zařízením prostřednictvím 2,4 GHz bezdrátové technologie s dosahem do 20 metrů nebo přes kombinované 3,5 mm jack rozhraní. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Headset s nízkou hmotností

Herní headset Asus ROG Strix Go 2.4 s hmotností jen 290 gramů poskytne bezkonkurenční pohodlí, které je ideální pro dlouhé herní akce. Díky skládacímu designu si jej můžete bez problémů vzít kamkoliv s sebou, přičemž vám nezabere mnoho místa.

Skutečně věrný herní zvuk

Exkluzivní vzduchotěsné komory a 40 mm měniče Asus Essence poskytují neuvěřitelně bohatý a čistý zvuk s optimalizovanými hlubokými basy pro dokonalý zvukový zážitek.

Čistá hlasová komunikace

Náhlavní souprava disponuje hlavní odpojitelným dvoj-směrným mikrofonem s technologií potlačení šumu pomocí AI, která zaručí čistou hlasovou herní komunikaci. Je certifikován předními komunikačními poskytovateli včetně Discord a TeamSpeak. K dispozici také máte skrytý integrovaný všesměrový mikrofon pro pohodlnou komunikaci i na cestách.

Bezdrátový i kabelový režim

Headset připojíte přes 3,5 mm kombinovaný jack port nebo pomocí 2.4 GHz bezdrátové technologie s přibližným dosahem do 20 metrů. Integrovanou baterii s výdrží maximálně 25 hodin nabijete přes USB-C rozhraní.

Integrované ovládací prvky

Intuitivní ovládání zajistí tlačítka integrované ve sluchátku. Můžete jimi nastavit hlasitost, vypnout mikrofon, vybrat kabelový nebo bezdrátový režim a ovládat přehrávání hudby.

Software Armory II

Náhlavní soupravu Asus ROG Strix Go 2.4 vyladíte podle vašich požadavků pomocí programu Armory II. Software má rozsáhlé ovládací prvky a intuitivní uživatelské rozhraní. Můžete si v něm upravit ekvalizér, zapnout virtuální prostorový zvuk a vytvořit zvukové profily pro různé hry.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Vestavěný mikrofon Ano
  • Citlivosť 54 db
  • Impedance 32 OHM
  • Styl nošení náhlavní
  • Výdrž batérie 25 hod.
  • Typ headsetu herní
  • Bezdrátové Ano
  • Konektor USB

Další vlastnosti

Značka: Asus
Impedance: 32 OHM
Typ headsetu: herní

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Hmotnosť: 290 g

Mikrofon

Vestavěný mikrofon: Ano

Zvuk

Citlivosť: 54 db
Ovládání hlasitosti: Ano
Potlačení šumu: Ano

Vzhled

Styl nošení: náhlavní

Konektivita

Odnímateľný kábel: Ano
Bezdrátové: Ano
Konektor: USB

Baterie

Výdrž batérie: 25 hod.

Další parametry

Odpojitelný mikrofon: Ano

Ostatní

Kód produktu: 90YH01X1-B3UA00

Všechny parametry

Recenze Asus ROG Strix Go 2.4 černý

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus ROG Strix Go 2.4 černý