ASUS ROG Keris Wireless černá

Nelze rezervovat

Nákupem získáte 24,99 bodů na Věrnostní kartu ElectroWorld

Černá herní myš ASUS ROG Keris Wireless s hmotností 79 gramů má ergonomický tvar navržený s pomocí profesionálních hráčů, RGB podsvícení ASUS Aura Sync, vnitřní strukturu podobnou včelímu plástu, mikrospínače ROG s výdrží 70 milionů stisknutí, exkluzivní push-fit sloty pro spínače, 7 programovatelných tlačítek, vyměnitelné boční tlačítka i kluzné plošky z teflonu. Přesné snímání pohybu zajišťuje optický senzor s maximálním rozlišením 16000 DPI. Spolehlivé připojení poskytne 2,4 GHz bezdrátový přenos, Bluetooth LE i 2-metrový odpojitelný opletený kabel s USB konektorem. Nastavení podle potřeb umožní software Armoury Crate. Zobrazit celý popis

  • Doprava zdarma

Popis produktu

Ergonomický design a nízká hmotnost

Herní myš ASUS ROG Keris Wireless je navržena s pomocí profesionálních hráčů. Disponuje výjimečnou ergonomií, pravým a levým PBT tlačítkem s odolným protiskluzovým povrchem, vyměnitelnými bočními tlačítky i kluznými ploškami z teflonu. Vnitřní struktura podobná včelímu plástu poskytuje dostatečnou podporu a zároveň udržuje celkovou hmotnost na 79 gramech.

Vysoká přesnost

Jednou z důležitých součástí myši je optický senzor s maximálním rozlišením až 16000 DPI speciálně vyladěný společností ROG, který vám poskytne neomylnou přesnost a preciznost. Unikátní funkce DPI On-The-Scroll umožňuje snadné nastavení citlivosti myši bez přístupu k softwaru. Stačí stisknout a podržet tlačítko DPI a potom otáčením rolovacího kolečka nastavit úroveň citlivosti.

Mikrospínače ROG

Rychlé zaznamenání příkazů zajistí mikrospínače ROG s životností 70 milionů kliknutí a pozlacenými kontakty. Díky exkluzivním push-fit slotům můžete opotřebované nebo poškozené spínače jednoduše vyměnit za nové.

Tři možnosti připojení

ASUS ROG Keris Wireless můžete připojit k počítači jedním ze tří způsobů. K dispozici máte 2,4 GHz bezdrátový přenos, energeticky efektivní Bluetooth LE nebo 2-metrový odpojitelný opletený kabel s USB konektorem. Napájení zajišťuje integrovaná baterie s výdrží až 78 hodin při vypnutém osvětlení nebo 56 hodin při zapnutém RGB podsvícení (režim 2,4 GHz).

RGB podsvícení Aura Sync a software Armoury Crate

Herní myš disponuje RGB podsvícením Aura Sync, které je integrováno do loga a rolovacího kolečka. Osvětlení přizpůsobíte téměř nekonečným spektrem barev a řadou dynamických efektů. Úpravy si můžete uložit do vestavěné paměti s 3 profily. Software Armoury Crate vám umožní vyladit myš tak, aby vyhovovala vašim požadavkům.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní Bluetooth
  • Typ použití herní
  • Provedení Bezdrátové
  • Typ senzoru optická
  • Rozlišení senzoru 16000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano
  • Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Další vlastnosti

Značka: Asus
Provedení: Bezdrátové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 62 mm
Výška: 118 mm
Hmotnosť: 79 g
Hloubka: 39 mm

Konektivita

Rozhraní: Bluetooth
Délka kabelu: 2 m

Funkce

Podsvícení: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 10

Klávesnice

Typ použití: herní

Vstupní zařízení

Typ senzoru: optická
Rozlišení senzoru: 16000 dpi
Programovat.tlačítka myši: Ano
Bezdrát.dok s nabíjením: Ne

Ostatní

Kód produktu: 90MP0230-B0UA00

Všechny parametry

Recenze ASUS ROG Keris Wireless černá

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k ASUS ROG Keris Wireless černá