Asus ROG Gladius II Wireless

Bezdrátová herní myš Asus ROG Gladius II Wireless v černé barvě vám poskytne výjimečný herní výkon. Optický senzor disponuje nastavitelným rozlišením v rozmezí 100 až 16 000 dpi, 400 ips, akcelerací 50G a frekvencí 1000 Hz. Myš je vybavena spínači Omron s životností 50 milionů kliknutí a dvojicí přepínačů pro různé úrovně zpětné vazby. Součástí je 6 programovatelných tlačítek, nastavitelné RGB podsvícení Aura Sync a interní paměť. Všechny vlastnosti myši si přizpůsobíte prostřednictvím softwaru Armour II. K zařízením připojíte myš USB kabelem nebo bezdrátově pomocí Bluetooth nebo prostřednictvím USB přijímače s 2,4 GHz technologií. Zobrazit celý popis

  • Výprodej
  • Doprava zdarma

Popis produktu

Duální bezdrátové připojení

Hlavní předností myši Asus ROG Gladius II Wireless je duální bezdrátové připojení. Podle aktuální potřeby hry nebo osobních preferencí si můžete vybrat buď připojení pomocí dodávaného 1 ms USB přijímače s 2,4 GHz technologií, nebo myš připojit prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth s nízkou spotřebou energie. Samozřejmostí je také klasické připojení přes USB kabel.

Výkonný a přesný snímač

Výkonná herní myš ASUS ROG Gladius II Wireless je opatřena precizním optickým senzorem s rozlišením až 16 000 DPI, které lze nastavit v několika úrovních a tak zvolit to pravé pro jednotlivé herní žánry. Pokročilý snímač pracuje s 400 IPS, zrychlením 50G a 1000 Hz USB s rychlou odezvou, což zaručí přesný a rychlý tracking. Při akčních herních soubojích a FPS střílečkách se tak myš ve vaší ruce promění na skutečnou zbraň, kterou porazíte každého herního protivníka a dosáhnete vytoužené vítězství.

Odolné spínače

Zařízení využívá odolné spínače Omron, které se vyznačují vysokou životností až 50 milionů stisknutí. V balení se nacházejí další dva kvalitní přepínače Omron, které poslouží k nastavení různé úrovně zpětné vazby.

Vysoký komfort

Vychutnejte si vysoký komfort i při dlouhých herních maratonech. Ergonomický design myši s pogumovanými bočními panely určený pro praváky je zárukou pohodlného hraní. Tvar byl vyvinut ve spolupráci s odborníky v oblasti e-sport a byl optimalizován pro úchop rukou (Palm grip), "drápy" (Claw grip) nebo konečků prstů (Fingertip grip).

Podsvícení Aura RGB

Myš disponuje podmanivým podsvícením ASUS Aura RGB, pomocí kterého lze přizpůsobit stylový vzhled tak, aby odpovídal vašim požadavkům. Nabídne 16,8 miliónů barev a 6 přednastavených světelných efektů, se kterými zazáříte v každé bitvě. Využijte dokonalou synchronizaci RGB osvětlení napříč všemi produkty podporujícími Aura Sync k dokonalému vzhledu vašeho herního prostoru, zda rozlišení herních týmů během turnajů.

ROG Armour II

Přizpůsobte si parametry myši podle aktuálních potřeb prostřednictvím softwaru Armoury II. Vylepšený nástroj nabídne rozšířené možnosti konfigurace periferií tak, aby vyhovovaly vaší hře. Jednoduše nastavíte úroveň rozlišení senzoru, světelné efekty podsvícení, naprogramujete tlačítka a další. Dokonce můžete sledovat hardwarové statistiky během hry při analýze dat.

Parametry produktu

Základní parametry

  • Rozhraní USB, Bluetooth
  • Typ použití herní
  • Provedení Bezdrátové
  • Typ senzoru optická
  • Rozlišení senzoru 16000 dpi
  • Programovat.tlačítka myši Ano
  • Bezdrát.dok s nabíjením Ne

Další vlastnosti

Značka: Asus
Provedení: Bezdrátové

Fyzické vlastnosti a barva

Barva: černá
Šírka: 67 mm
Výška: 126 mm
Hmotnosť: 124 g
Hloubka: 45 mm

Baterie

Typ batérie: Li-Ion

Konektivita

Rozhraní: USB, Bluetooth

Funkce

Podsvícení: Ano

Operační systém

Podporovaný OS: Windows 7, Windows 10

Klávesnice

Typ použití: herní

Vstupní zařízení

Typ senzoru: optická
Rozlišení senzoru: 16000 dpi
Doba odezvy: 2 ms
Programovat.tlačítka myši: Ano
Bezdrát.dok s nabíjením: Ne

Ostatní

Kód produktu: 90MP00Z0-B0UA00

Všechny parametry

Recenze Asus ROG Gladius II Wireless

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus ROG Gladius II Wireless