ASUS ROG Claymore II US černá


Klávesnice, Podsvícení, Ergonomické provedení, Programovatelné klávesy, Multimediální klávesy, Lokalizace klávesnice: US/EN, Provedení: Bezdrátové, USB, Podporovaný OS: Windows 10, černá. Více info


Cena 6 499 Kč

Přihlásit se / Registrovat se a získat 65 Kč zpět na další nákup: Zobrazit nápovědu


Spočítat splátky

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Modulární herní klávesnice ASUS ROG Claymore II v černém provedení disponuje vysokoprofilovými klávesami, čímž poskytne dokonalou kontrolu v každém herním titulu. Soupeře v boji porazíte pomocí kvalitních mechanických kláves se spínači ROG RX s aktivační dráhou 1,5 mm. Nabízí rychlou 1ms odezvu, kterou si vychutnáte ať už v kabelovém nebo bezdrátovém 2,4GHz režimu. Klávesnice zajistí až 43 hodin nepřetržitého hraní díky 4 000mAh baterii, přičemž s LED indikátorem stavu baterie budete vždy v obraze. Správnou herní atmosféru navodí technologie podsvícení Aura Sync, se kterou máte k dispozici řadu světelných efektů a funkční je i při bezdrátovém připojení. Potěší odnímatelná numerická klávesnice a opěrka rukou, či možnost nabíjení pomocí USB-C nebo USB Type-A konektoru. Nechybí funkce 100% Anti-Ghosting a N-Key Rollover. Klávesnice má US lokalizaci.

Všestrannost samozřejmostí

ASUS ROG Claymore II přináší řadu nových funkcí pro zjednodušení a ozvláštnění vašich dlouhých herních dní. Ideální herní sestavu vytvoříte prostřednictvím odnímatelné numerické klávesnice s možností připojení na kteroukoli stranu klávesnice. Vybrat si můžete mezi kabelovým nebo bezdrátovým hraním pro nejvyšší pohodlí. Herní atmosféru umocní RGB podsvícení Aura Sync.

Hrajte podle sebe

Odnímatelnou numerickou klávesnici můžete připojit na kteroukoliv stranu pro usnadnění užívání, případně ji umíte i odpojit a užít si hru v 80% TKL módě. Numerická klávesnice je zároveň programovatelná s možností uložení maker pro složité herní příkazy. Tato flexibilita vám zaručí různé kombinace pro váš individuální herní styl či sestavu. Numerická část musí být pro fungování připojena.

ROG RX Spínače

Optické mechanické spínače ROG RX Blue a ROG RX Red zaručí pravidelnou a pevnou odezvu po stisku kláves s rychlou 1ms odezvou. Odolnost a dlouhou výdrž zaručí životnost kláves až 100 milionů kliknutí. Spínače ROG RX zvládnou i ty nejnapínavější herní souboje a podrží vás za každých okolností.

Připojení klávesnice

Rozhodnout se můžete mezi kabelovým nebo bezdrátovým 2,4GHz režimem se superrychlou 1ms odezvou. V případě bezdrátového používání vám asistuje baterie s kapacitou 4 000 mAh zajišťující až 43 hodin nepřetržitého hraní na jedno nabití v plném provedení klávesnice a podsvícení. Bez podsvícení poskytne až 144 herních hodin.

K dispozici je rychlé nabíjení pomocí USB-C konektoru. 30minutové nabíjení umožní až 18 hodin používání s vypnutým podsvícením. Klávesnici můžete dobíjet i standardně prostřednictvím USB Type-A konektoru.

Aura Sync RGB

S bezdrátovým RGB podsvícením Aura Sync si vychutnáte celé barevné spektrum a velké množství dynamických světelných efektů. Individuálně podsvícené klávesy umožní nastavení podle vašich představ. Osvětlení si snadno synchronizujete s rozsáhlým ekosystémem Aura.

Klíčové vlastnosti

  • Paměť pro 6 uživatelských profilů
  • Funkce 100% Anti-Ghosting a N-Key Rollover pro zachycení každého kliknutí
  • LED indikátor stavu baterie
  • Odnímatelná magnetická loketní opěrka zvyšuje pohodlí při dlouhých herních večerech
  • Odnímatelná numerická klávesnice
  • Odolné mechanické spínače ROG RX
  • Robustní konstrukce zajistí dlouhou odolnost
  • 4 000mAh baterie pro 43 hodin nerušeného hraní
  • 80% TKL design

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Rozhraní USB
Podsvícení Ano
Podporovaný OS Windows 10
Typ použití herní
Provedení Bezdrátové
Ergonomické provedení Ano
Programovateľné klávesy Ano

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ASUS ROG Claymore II US černá

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi