Asus PCE-N15 PCI-E Adapter 802.11b/g/n

Wi-Fi síťová karta ASUS PCE-N15 rozšíří domácí síť Wi-Fi bez zbytečných ethernetových kabelů. Dvě výkonné antény pro lepší pokrytí signálu. WPS tlačítko slouží pro snadnou a rychlou instalaci. Využívá PCI Express konektor pro větší šířka pásma. Režim softwarového přístupového bodu umožní karta LAN pracovat jako virtuální přístupový bod pro připojení počítače i herních konzolí. Zabezpečení sítě s podporou šifrování WEP, WPA a WPA2. Rozšiřte možnosti vašeho počítače a připojení k internetu díky této síťové kartě. Zobrazit celý popis

  • Sleva

Popis produktu

Bezrátové připojení a zajištění

Síťová karta ASUS PCE-N15 byla navržena za účelem lepšího bezrátového výkonu serverů a páteřních sítí serverů, přes spínací infrastruktury až po desktopy vybavené konektorem PCI. Zařízení využívá konektor PCI Express, který má vynikající kompatibilitu a je možné jej osadit do pozice x1, x2, x8 nebo x16. Nabízí větší šířku pásma, spolehlivost i funkce díky kterým budete mít rychlejší připojení. Výkonné dvě antény a rychlé připojení využijete při stahování souborů, přehrávání videí nebo při hraní on-line her. Kromě toho je zde vylepšené zabezpečení s podporou 64/128-bitového zabezpečení WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK, WPS.

 

Režim softwarového přístupového bodu

Režim softwarového přístupového bodu umožňuje, aby WLAN karta pracovala jako virtuální přístupový bod. Pokud má počítač umožňovat přístup ke klientovi WLAN, pak musí být připojen ke kabelové síti přes ethernetové připojení.

 


WPS (Wi-Fi Protected Setup)

Připojení a instalace síťové karty je opravdu jednoduché a rychlé. Při instalaci vám poslouží pomocný program nacházející se na podpůrném CD. Poté stiskněte hardwarové tlačítko WPS na zařízení PCE-N15 a klikněte na okno s nápisem Next (dále). Nakonec zmáčkněte znovu tlačítko WPS na routeru. Když pomocný program ukončí instalační proceduru, bezdrátové připojení je hotové!

 

Parametry produktu

Základní parametry

  • Wi-Fi standardy 802.11b, 802.11g, 802.11n
  • Frekvence 2,4 GHz
  • Typ adaptéru interní

Další vlastnosti

Značka: Asus
Frekvence: 2,4 GHz
Šifrování: WEP, WPA2-PSK, WPA-PSK

Fyzické vlastnosti a barva

Šířka: 120,5 mm
Výška: 21,6 mm
Délka: 22 mm
Hmotnost: 62,6 g

Konektivita

Wi-Fi standardy: 802.11n, 802.11g, 802.11b

Další parametry

Typ produktu: Wi-Fi adaptér/karta
Přenosová rychlost 2,4 GHz: 300 Mbps
Typ adaptéru: interní

Ostatní

Kód produktu: 90-IG1U003M00-0PA0

Všechny parametry

Recenze Asus PCE-N15 PCI-E Adapter 802.11b/g/n

Pro vložení recenze je potřeba být přihlášen

Jen tak si hodnocení udrží vysokou úroveň.

Přihlásit se / Registrovat se

Příslušenství k Asus PCE-N15 PCI-E Adapter 802.11b/g/n