ASUS ZenScreen Go MB16AP LCD monitor

Top příslušenství

Bežná cena
Zdarma
Věrnostní cena Zdarma

Zobrazit všechno příslušenství

Popis produktu

Kancelářský monitor ASUS ZenScreen Go MB16AP je specifický tím, že je přenosný. Jeho elegantní design doplňuje šedé provedení. Monitor je vybaven stojanem, který umožňuje nastavení vertikálního nebo horizontálního zobrazení obrazu. Displej s úhlopříčkou 15,6" je vybaven IPS technologií, která nabízí široké pozorovací úhly, jasem 220 cd/m², kontrastním poměrem 800 : 1 a vysokým Full HD rozlišením 1920 × 1080 pixelů. Pro ochranu vašeho zraku disponuje monitor technologiemi ASUS Flicker Free a Ultra-Low Blue Light, která eliminuje vyzařování nežádoucího modrého světla. Monitor se ke kompatibilním zařízením připojuje pomocí rozhraní USB 3.1 Type-C.

Inovativní design

Monitor ASUS ZenScreen Go MB16AP s velmi tenkým 8mm profilem a hmotností jen 850 g je jedním z nejlehčích 15,6" monitorů na světě. Je ideální pro použití jako sekundární monitor například při prezentaci. Díky jeho kompaktním rozměrům si jej můžete vzít kamkoliv s sebou. Elegantní design doplňuje šedé provedení. Polohu monitoru si nastavíte jednoduše za pomoci stylového smart obalu, který zároveň chrání monitor před znehodnocením či rozbitím. Na obalu se také nachází otvor pro uložení chytrého pera.

Automatická orientace obrazovky

Monitor využívá software Displej Widget, díky kterému dokáže rozpoznat svou orientaci a automaticky přepne monitor mezi horizontálním a vertikálním režimem. Horizontální zobrazení obrazu, čili režim na šířku, je ideální pro prohlížení různých excelových tabulek nebo prezentací, zatímco vertikální zobrazení obrazu v režimu na výšku nabízí skvělý přehled o dokumentech, knihách a podobně.

Krásný, čistý obraz

15,6palcový lesklý displej je vybaven IPS panelem s širokými pozorovacími úhly, díky kterým můžete sledovat obraz i z extrémních úhlů bez ztráty kvality obrazu. Zobrazený obsah si tak vychutnáte ve vysokém Full HD rozlišení 1920 × 1080 obrazových bodů. Kontrastní poměr 800 : 1 spolu s jasem v hodnotě 220 cd/m² se postará o čistý obraz s ohromující reprodukcí barev.

Technologie pro ochranu vašeho zraku

Monitor je vybaven špičkovými technologiemi, které se starají o ochranu vašeho zraku. Technologie ASUS Ultra-Low Blue Light eliminuje vyzařování škodlivého modrého světla. Pomocí 4 různých nastavení filtrů, které se dají jednoduše ovládat pomocí jednoduché klávesové zkratky, omezí jeho vyzařování a tak zamezí únavě a poškození očí. Technologie ASUS Flicker-Free zase zredukuje blikání obrazovky a tak zvýší pohodlí při sledování. Chraňte si svůj zrak nejvíce, jak můžete!

Nadčasové řešení připojení

Monitor pro připojení ke kompatibilním zařízením využívá pouze jedno USB připojení, a to USB Type-C, které je zároveň díky nainstalovanému driveru kompatibilní i s konektorem USB Type-A. USB připojení využívá nejen pro připojení k externím zařízením, ale i k nabíjení. Monitor totiž disponuje integrovanou 7 800mAh baterií, která na jedno nabití vydrží až 4 hodiny. Podporuje QC3.0 rychlonabíjení, které je až dvojnásobně rychlejší, než je běžné nabíjení s adaptérem.

Parametry produktu

Klíčové parametry produktu

Úhlopříčka 15.6 "
Rozlišení displeje (px) 1920x1080
Zobraz.frekvence obraz. (HZ) 60
Vestavěné reproduktory Ne
Integrovaný TV tuner Ne
Zobrazovací technologie IPS
Technologie bez blikání Ano
Filtr modrého světla Ano
USB-C Power Delivery Ne

Návody a manuály

Hodnocení

0,0 / 5

0 recenzí ASUS ZenScreen Go MB16AP LCD monitor

0% Kvalita
Nehodnocené

0% Hodnota za peníze
Nehodnoceno

Jak pracujeme s recenzemi